Tvarka vonios kambaryje: keli patarimai, kurie padės jums sutaupyti daug laiko

Vonia yra ta patalpa, kurioje dažniausiai norisi užsiimti maloniais SPA ritualais, galbūt net pabėgti nuo kasdienybės. Tau tikrai yra įmanoma, kadangi šiuo metu įsirengti tokią vonią, kuri patinka jums labiausiai iki smulkmenų – gali kiekvienas.

Svarbiausia, žinoma, kad tiek pati patalpa, tiek vonios kambario baldai nebūtų reiklūs. Tai leidžia ir po daugelio metų džiaugtis erdve, kurioje viskas – kaip iš atviruko.

Žinoma, kad kokybei išlaikyti reikia tinkamos erdvės priežiūros. O apie tai ir bus šis straipsnis.

Geros kokybės baldai

Norint palaikyti tvarką pirmiausia reikia geros kokybės baldų, kurie dėl drėgmės nekeis savo išvaizdos. Šiuo metu baldų pasiūla rinkoje yra labai plati. Svarbiausia rinktis tokius, kurie yra pagaminti iš specialios plokštės, kuri tinkama vonios kambariui. Taip pat valyti su specialiomis priemonėmis, kurios nepažeidžia baldo paviršiaus.

Priežiūra po kiekvienų maudynių

Smulkmena, tačiau po kiekvienų maudynių siūloma nuvalyti kabiną arba stiklo sienelę, verta ir veidrodį, kriauklę. Užtruksite tik kelias minutes, tačiau labai gera, kad šio tipo patalpa visada bus švari bei tvarkinga. Tereikia tik įprasti tai daryti, tai turėtų tapti Jūsų rutinos dalis.

Gera ventiliacija

Jeigu norite, kad vonios kambaryje būtų galima išvengti pelėsio bei tikrai labai nemalonaus kvapo, kuris blogina buvimą tokioje patalpoje – reikia geros ventiliacinės sistemos. Jeigu jos nėra – būtinai pagalvokite apie mini rekuperatorius, kurie padeda išvalyti orą. Taip pat svarbu pasirūpinti, kad patalpose nebūtų per daug drėgmės. Geras mikroklimatas naudingas ne tik Jums, tačiau ir Jūsų namams.

Apie klozetą vonioje

Galiausiai, jeigu Jūsų vonios patalpoje taip pat yra ir klozetas, siūlome nepamiršti, kad jam dažniausiai reikia išskirtinio dėmesio. Būtinai naudokite ne tik valomąsias priemones, tačiau ir tokias, kurios dezinfekuoja. Tokiu atveju bus galima išvengti ligų, kurias sukelia klozete esančios bakterijos. Daugelis galvoja, kad tinkamai valyti tualetus reikia tik viešosiose erdvėse. Tai nėra visiškai tiesa. Namuose – lygiai tiek pat daug detalios priežiūros yra būtina.

Jeigu Jums svarbu kad vonia atrodytų puikiai – reikia jai kasdien skirti kuo daugiau dėmesio. Tai yra normalu. Bent jau turėtų būti. Tuomet higienos ritualai kels jums tik geriausias emocijas. Namuose – kaip SPA. Tai patinka daugeliui.

Baldų voniai galite įsigyti Arsan.lt internetinėje svetainėje.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>