Įmonės vakarėlis: kaip suorganizuoti?

Beveik kiekvienos didžiosios šventės metu organizuojami darbo vakarėliai, kurių metu stengiamasi, kad kolegos geriau vieni kitus pažintų. Jeigu mažose darbovietėse visi paprasčiausiai susirenka ir smagiai leidžia laiką, tai didesnėse stengiamasi ypatingą šventę paminėti kuo įspūdingiau. Tokių renginių organizavimas yra atsakingas darbas ir geriausia jį yra patikėti profesionalams, kurie puikiai žino, kaip suderinus visas smulkmenas galima gauti patį efektyviausią rezultatą.

Vakarėliai įmonėmsRenginių organizavimas darbovietėse beveik nesiskiria nuo tų, kurie yra rengiami kitų švenčių metu. Bet kuriuo atveju patiekiami užkandžiai, nusamdomas profesionalus dainininkas bei vedėjas, kurio darbas, kad visi kolegos jaustųsi patogiai. Kiekvienas vakarėlis bus kokybiškas tokiu atveju, jeigu bus pasirūpinta:

  1. Maistu, kuris turi patenkinti visų dalyvaujančių asmenų poreikius.
  2. Pramogomis, kurios turi derintis prie pačio vakarėlio priežasties ir bendros dvasios.
  3. Reikia nepamiršti ir muzikantų bei vedėjo, kuris išjudintų visus asmenis.
  4. Būtinai reikia parūpinti transportą, kad visi dalyviai turėtų kaip saugiai grįžti namo. Jeigu manote, kad tai ne darbovietės reikalas, tai labai klystate.

Renginių organizavimas OZI apima labai daug smulkmenų ir norint, kad visos jos būtų įgyvendintos – rekomenduojame pasisamdyti profesionalus, kurie puikiai žino, kokios paslaugos tokių vakarėlių metu turi būti suteikiamos ir ką daryti, kad visi svečiai liktų patenkinti.

Darbo vakarėliai galėtų būti organizuojami pagal tai, kokioje darbovietėje yra dirbama. Dažniausiai pagal tai galima sugalvoti kokią nors temą. Pavyzdžiui daktarai gali vaidinti ligonius ir tai būtų labai puikus teminis vakarėlis. Temas galite palikti sugalvoti profesionalui, kuris organizuos šventę, arba susitarti dėl jos gali personalas, kuris paprasčiausiai geba įvertinti, kokius drabužius turi.

Svarbiausia tiksliai įsivaizduoti, kokio vakarėlio norima ir tuomet pavyks gauti tai, ko ieškote. Įmonės arba asmens, kuris organizuos jūsų vakarėlį, ieškokite internete. Taip patogiai palyginsite skirtingus variantus ir atrasite tą, kuris Jums tinka labiausiai. Įvertinkite skirtingus kriterijus, palyginkite atliktus darbus ir pasirinkite geriausią savo srities profesionalą.

Kodėl svarbu organizuoti įmonės vakarėlius? Reikia suprasti, kad tokios šventės ypatingai padeda sulipdyti komandą iš jūsų darbuotojų. Per šventes įmonės darbuotojai tiesiog paprasčiau ir mažiau oficialiai bendrauja, žaidžia komandos formavimo žaidimus, užkandžiauja ir panašiai. Todėl natūralu, kad jie randa laiko pabendrauti tarpusavyje, ne darbinėje aplinkoje, o tai jau skatina geresnį supratimą vienas kito ir ko pasekoje gaunasi taip, kad jie sukuria geresnį tarpusavio ryšį.

Iš savo praktikos galiu pasakyti, kad po kiekvieno didesnio įmonės renginio mūsų įmonės darbuotojai ateina į darbą geresnės nuotaikos, labiau bendrauja tarpusavyje, ko pasekoje pagerėja įmonės efektyvumas, nes bendras kompanijos klimatas pasidaro geresnis, žmonės būna labiau pozityvesni ir renginių organizavimas mums atsiperka labai greitai, nes įmonės rezultatai pagerėja.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Tomas

    Atvila darbo rūbai, suteikia patogumą ir saugumą bet kokiame darbe. Tad po vakarėlio būtinai reikia pasirūpinti darbuotojų komfortu ir saugumu.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>