Ką daryti skilus automobilio stiklui?

Apdraustas stiklasAutomobilio stiklai yra labai svarbūs, todėl nutikus tam tikriems įvykiams ir skilus ar dužus stiklui nežinoma ką daryti. Tokiais atvejais reikia kreiptis pas specialistus, kurių paslaugos aprašomos http://www.autostiklai.com/ interneto svetainėje. Reikia atsiminti, kad automobilio stiklai svarbūs tuo, kad užtikrina saugumą visų juo važiuojančių keleivių ir vairuotojo.

Dažniausiai stiklas skyla ar atsiranda nedidelio dydžio įdauža, kai važiuojant keliu iš priekyje esančio automobilio ratų atskrieja mažas akmenukas. Tuomet stiklas gali tiek skilti, tiek ir atsirasti maža įdauža. Tiesa, gali būti ir kitokių atvejų, pavyzdžiui, žiema esant didelei minusinei temperatūrai užpilamas labai karštas vanduo norint nutirpdyti ledą. Tokiu atveju skyla stiklas. Labai dažnai stiklas išdaužiamas vagystės atveju. Kaip matome, atvejai gali būti patys įvairiausi. Todėl reikia itin saugoti savo automobilio stiklus. Reikėtų juos nuolat apžiūrėti ir pastebėjus pakitimus ieškoti specialistų, kurie teikia stiklų remonto ar keitimo darbus.

Ką reikia žinoti apie automobilio stiklų keitimą ir remontą? Svarbu suprasti, kad, kai yra itin rimtas pažeidimas, pavyzdžiui, dužo stiklas, tai tokiu atveju prireiks stiklo keitimo, kuomet senas stiklas yra pakeičiamas nauju stiklu. Kartais keitimo nereikia. Pavyzdžiui, stikle atsiranda maža įdauža. Kai pažeidimas mažas ir negresia didesnės problemos, tai pakanka stiklo remonto. Jį atlieka stiklų keitimo ir remonto specialistai. Beje, ne visuomet pavyksta tiksliai nustatyti pažeidimo lygį, todėl geriausia kreiptis pas specialistus, kurie apžiūrės pažeidimą ir nustatys, kokio lygio pažeidimas. Kartais net ir maža stiklo įdauža yra rimtas defektas ir stiklas keičiamas nauju, o kartais pakanka remonto net, kai įdauža didelė. Viskas priklauso nuo tam tikrų kriterijų ir vietos, dėl to reikia kreiptis pas profesionalus, kurie tiksliai nustatys pažeidimą ir pasiūlys galimą sprendimo būdą. Labai svarbu, kad pažeidimus nustatytų patyrę specialistai, nes klaidingai nustačius galimos bereikalingos išlaidos, pavyzdžiui, stiklo įdauža nors ir atrodo tokia, kurios suremontuoti nepavyks, tačiau iš tikrųjų ji remontuojama, o specialistas po apžiūros pasako, kad reikia stiklą keisti nauju. Tai kainuos daug daugiau, nei stiklo remontas.

Stiklai automobiliui skirti ne tik dėl grožio, bet ir tam, kad į automobilio saloną nepatektų krituliai bei būtų geras kelio matomumas bet kokiomis oro sąlygomis. Tai labai svarbu, todėl pastebėjus net ir menkiausią skilimą ar įdaužą, reikia vykti pas automobilių stiklų specialistus. Tai padės išvengti nemalonių įvykių ateityje.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>