Ką reikia žinoti perkant butą?

Naujo būsto pirkimas daugeliui yra labai svarbus įvykis, kuris sukelia tiek malonių emocijų, tiek ir labai daug klausimų. Šiuo metu nauji butai Klaipėdoje yra labai paklausūs ir pirkėjai rinkdamiesi kurį iš jų įsigyti, turi daug klausimų susijusių su pasirinkimu. Norint pasirinkti teisingai, galima vadovautis tokiais patarimais, kurie padeda daugeliui pirkėjų tinkamai pasirinkti svajonių butą.

Pirmiausia laukia paieškų etapas, kuomet reikia peržiūrėti visus pasiūlymus, pavyzdžiui,

Butaiwww.saulesbutai.eu/lt/butai interneto svetainėje galima peržvelgti visus laisvus butus. Labai svarbu rinktis butą pagal svarbius kriterijus, kas reiškia, kad kiekvienas pirkėjas turi pagalvoti, kurioje vietoje nori buto. Nuo vietos priklauso sekantys pasirinkimai. Pasak nekilnojamo turto brokerių, vieta turi būti svarbiausias kriterijus lemiantis pirkėjo pasirinkimą. Labai svarbu, kuri vieta pirkėjui patogi. Vieniems svarbu gyventi Klaipėdos centre, o kiti nori gyventi miesto pakraštyje. Kiekvienas turi gerai įvertinti atstumą iki darbovietės ir pagalvoti, kurios vietos bus svarbios, pavyzdžiui, parduotuvės, gydymo įstaigos, mokyklos, vaikų darželiai ir pan. Tai taip pat turi lemiamos reikšmės renkantis tinkamą vietą gyvenimui. Retai kuris pirkėjas, kuris nevairuoja automobilio, pasirinks už miesto ribų esantį butą, kur prastas susisiekimas viešuoju transportu. Tuo tarpu vairuojantys pirkėjai nėra apriboti ir gali rinktis vietą priklausomai nuo savo norų. Vieniems patinka miesto šurmulys ir šalia esančios parduotuvės, kavinės, pramogų vietos ir pan., o kitiems norisi pabėgti nuo miesto šurmulio ir gyventi ramiai miesto pakraštyje. Pagalvokite, kas jums svarbu? Pagal tai galėsite pasirinkti tinkamą vietą.

Ne mažiau svarbu rinktis butą pagal jo dydį. Tai priklauso nuo daugelio kriterijų, pavyzdžiui, kiek žmonių gyvens bute arba kokios erdvės patinka pirkėjui. Žinoma, tai priklauso ir nuo finansų. Parduodami nauji butai Klaipėdoje įvairiomis kainomis, tačiau dažniausiai didesnės kvadratūros t.y. ploto butai bus brangesni, nei mažesnės. Tuo tarpu senos statybos butų kainos gali skirtis ir mažo ploto kainuoti brangiau, nei didelio. Taigi, atsižvelgti reikia ir į plotą bei kainą.

Buto kaina taip pat svarbus kriterijus. Daugelis ieško pigaus buto, kuris būtų kokybiškos statybos ir turėtų kokybiškai bei skoningai atliktą remontą. Tiesa tokia, kad geras butas geroje vietoje nebus pigus, tačiau tai bus labai gera investicija į nekilnojamąjį turtą. Taigi, pirkdami butą sau, geriau skirkite didesnę sumą pinigų ir įsigykite kokybišką butą geroje vietoje.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>