Kaip B grupės vitaminai padėjo egzaminų sesijos metu

BiofitusAistė pasakoja, kad tik B grupes vitaminai buvo vieninteliai tikri pagalbininkai ruošiantis egzaminų sesijai universitete. Nepadėjo nei špargalkės, nei kartojimas mintinai kelias valandas: padėjo sveikatos stiprinimas, pasirodo, tokiais trūkstamais B grupės vitaminais… Apie tai kalbamės su pačia Aiste.

Kaip sugalvojai, kad trūksta B grupės vitaminų?

Pastebėjau bendrą organizmo nusilpimą ir pokyčius, tačiau to nesiejau su B grupės vitaminų trūkumu, kaip ir apskritai nesiejau tarpusavyje. Mano sesuo pastebėjo, kad pagal viską, turbūt man trūksta B grupės vitaminų. Na, ėmė prastėti emocinė sveikata, atsirado daug nuovargio net nieko neveikiant, taip pat padidėjo stresas, nors egzaminai artėja kasmet ir yra tokie patys. Ėmiau labai prastai miegoti. Galiausiai dar ir pastebėjau, kad nors ir mokausi labai daug, bet nieko neprisimenu, nieko nesuprantu. Tarsi kažkas iš manęs vogtų dėmesį, vogtų susikoncentravimą, ir vis nesigautų kažkas paprasto. Paskui pasidomėjau simptomais, pagal sesers patarimus, ir supratau, kad iš tiesų taip ir yra: trūksta B grupės vitaminų. Greičiausiai dėl to, kad aš iš tiesų nesu tų B produktų valgytoja. Nemėgstu nei žuvies jokių produktų, nei žaliųjų lapinių salotų, nei riešutų, nei kiaušinių…

Ką anksčiau kaltindavai dėl šių simptomų?

Kaltindavau kaimynus, kurie triukšmauja, dėl jų, manydavau, neišsimiegu. O kai esu neišsimiegojusi, tai būnu ir irzli, išsiblaškiusi, sunku dirbti ir mokytis. Taip ir suversdavau kaltę.

Ko imdavaisi, kad geriau jaustaisi?

Bandžiau naudoti ausų kištukus, kad lengviau miegočiau. Kartais padarau jogą, kad atsipalaiduočiau. Prieš miegą geriu ramunėlių arbatą. Tačiau iš tiesų tai niekas nepadėjo, nes pasirodo, kad ir priežastis buvo visai kita… Aišku, nieko tikrai blogo, kad pabandžiau atsipalaidavimo technikas ar šiek tiek padidinau dienos fizinį krūvį (kad lengviau miegočiau, būdama pavargusi).

Ko imdavaisi, kad būtų lengviau mokytis?

Oi, tikrai nieko gero. Gėriau kelis kartu energetinius gėrimus. Dar vynuoges pradėjau valgyti, kurių nemėgstu, nes išgirdau, kad gerina atmintį. Bet iš tikro niekas nepadėjo, kol nepradėjau gerti vitaminų.

Kaip padėjo B grupės vitaminai?

Per mėnesį viskas grįžo į seną vagą: susireguliavo miegas, pradėjau gerai miegoti, pradėjau patogiai jaustis, gerai suprasti tai, ką mokausi. Viskas staiga tikrai ėmė lengvėti ir dėl to labai džiaugiuosi, kad laiku ėmiau gerti šiuos vitaminus. Jų mano organizmui tikrai labai trūko.

Ačiū už pokalbį ir sėkmės tolimesniuose moksluose!

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Formula IV Plus, maisto papildas

    Suprantu, kaip jautėsi Aistė. Aš jaučiausi, turbūt, dar prasčiau nei ji. Jau net depresija buvo užpuolusi. Kai pradėjau vartoti B grupės vitaminus supratau vėl, ką reiškia gera savijauta ir geras miegas. Super!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>