Kaip padėti savo kraujagyslėms?

Kraujagyslių ligos yra vienos dažniausių Lietuvoje. Tiesiog su jomis dažnas tautietis turi labai daug problemų. Žinoma, dažniausiai pirmiausia reikia kaltinti mažą fizinį aktyvumą ir tuo pačiu nesaikingą valgymą, greta, žalingus įpročius, kurie daro ne ką mažiau problemų kūnui.

Džiugu, kad šiuo metu esant beveik bet kokiams sveikatos trikdžiui galima rasti specialistus, kurie padės su jais susitvarkyti. Štai šiai problemai spręsti, žinoma, ilgainiui gali būti reikalingas kraujagyslių chirurgas.

Jis ne tik atlieka operacijas, tačiau ir padeda suprasti – kaip gydytis, kaip gyventi, kad ligos lankytų kuo rečiau.

Daugiau judėjimo

Žinoma, judėjimo reikia ne tik Jūsų kraujagyslėms, tačiau visam kūnui. Judėjimas tikrai nereiškia, kad reikia labai daug ir aktyviai sportuoti. Dažniausiai pakanka tik kasdien nueiti tuos auksinius 10 000 žingsnių, kad Jūsų kūnas būtų kur kas labiau dėkingas ir tuo pačiu, kad galėtumėte kuo geriau jaustis. Judėti yra gera ir tuo mėgautis gali kiekvienas.

Koks Jūsų KMI?

Kad Jūsų kraujagyslės tikrai gerai jaustųsi – taip pat reikia tinkamai reguliuoti ir savo svorį. Kadangi šiuo metu žmonės danai juda per mažai ir tuo pačiu valgo daugiau nei reikia jų kūnui – dėl to KMI yra per didelis. O tai apkrauna ir Jūsų širdį, net tik kraujagysles. Dėl to gali atsirasti labai daug ligų. Kovai su jomis pirmiausia reikia reguliuoti savo svorį.

Ar turite žalingų įpročių?

Kraujagyslėms taip pat kenkia ir žalingi įpročiai. Žinoma, dažniausiai verta minėti alkoholį ir tuo pačiu rūkymą, kuris kenkia ne tik joms, tačiau ir visam kūnui. Taip, žalingi įpročiai tikrai reikalauja susitelkimo, kadangi nėra paprasta jų atsisakyti. Tačiau įmanoma. O dažniausiai, kai galvojama apie sveiką – atsisakyti tampa dar paprasčiau.

Reguliarios patikros

Galiausiai, siekiant, kad ligos jus kankintų kuo rečiau – siūlome nuolat lankytis pas specialistą. Tai yra garantija, kad net ir esant kokiais nors problemai – jis bus sutvarkyta kuo greičiau. Tuo pačiu ir Jūsų sveikata bus kur kas geresnė. Tam nereikia daug dėmesio ar pinigų, svarbiausia yra reguliarumas ir meilė sau.

Geras specialistas yra tas, kuris ne tik padaro operaciją, tačiau ir suteikia daug naudingos info, kuris gali padėti keisti gyvenimą. Taip pat ir tas, kuris atsako į rūpimus klausimus. Visa tai veda link kur kas geresnės sveikatos.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>