Kas įtakoja skardinės stogo dangos kainą?

Stogo dangosSkardinė stogo danga yra vienas populiariausių lietuvių pasirinkimų – tai vienas paprasčiausių, tačiau tikrai ne prasčiausių stogo dangų pasirinkimų. Skardinė stogo danga kaina iš pažiūros yra vienas pigiausių pasirinkimų, todėl kainos ir estetikos sąjunga ir įtakoja jos populiarumą. Tačiau nereikia apsigauti – skardinė stogo danga neturi savo standartinės kainos, kaip ir daugumos kitų dangų, jos kaina įtakoja ne tik jos įsigijamas kiekis, tačiau ir kiti faktoriai.

Į ką atsižvelgti?

Skardinė stogo danga iš tikrųjų populiari ne dėl to, jog pasižymi maža kaina, tačiau jos populiarumas slypi universalume. Mat jos kaina gali varijuoti nuo žemos iki itin aukštos, todėl ją gali rinktis tiek mažesnes pajamas gaunatys, tiek ir pinigų neskaičiuojantys asmenys. Visuomet svarbiausia atsižvelgti nuo ko priklauso skardinės stogo dangos kaina.

Visų pirmiausia, kaina priklauso nuo medžiagų kokybės, kuo kokybiškesnė ir tvirtesnės medžiaga – tuo brangiau teks už ją sumokėti. Juk, atrodo, elementaru, kad už aukštesnę kokybę esame priversti mokėti didesniu pinigus, tiesa? Aukštesnės kokybės stogo dangai suteikiama ilgesnė garantija, todėl galėsite būti tikri, kad atsitikus nelaimei ar gedimui – jūsų stogo dangos remontas jums nieko nekainuos.

Elementaru, kad nemažai įtakos daro ir spalvų pasirinkimas. Kuo įmantresnę spalvą rinksitės, tuo teks brangiau mokėti. Patys brangiausi spalvų pasirinkimai – tai imitacinės spalvos, kurias išgauti yra tikras iššūkis. Tačiau, pripažinkime, jos atrodo tiesiog nepriekaištingai.

Tikriausiai svarbiausias skardinės stogo dangos kainos aspektas yra montavimo darbai. Šį punktą žmonės dažnai pamiršta ir skaičiuoja dangos kainą be jo, todėl rekomenduotumėm nedaryti šios klaidos. Iš pažiūros, stogo dengimas skardine danga yra nebrangus, jei tai yra standartinio tipo stogas, be įvairių netradicinių formų ar bokštelių. Bet kokiu atveju rekomenduojame rinktis profesionalius stogdengius, nes jie tikrai žinos, kaip teisingai sumontuoti jūsų stogą. Neteisingai sumontuota stogo danga gali įtakoti rūdis, „atšokimus“ ir kitas problemas, kurios paprastai skardinei stogo dangai nepriskiriamos, jei ji sumontuota profesionalių. Tokie gedimai gali atnešti daugiau išlaidų nei pirminė investicija į profesionalius stogdengius. Nereikia pamiršti, kad kuo sudėtingesnis stogas – tuo sunkesni ir ilgiau trunkantys montavimo darbai, kurie taip pat linkę patuštinti jūsų piniginę.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • namo stogas

    Be abejonės, kuo kokybiškesnė danga, tuo ji brangesnė, bet tai atsiperka ilguoju laikotarpiu, kai ji tikrai gerai apsaugo, laikosi ir jos nereikia greitai keisti.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>