Kompaktiški namai – kokius baldus pasirinkti

Kaip žinia, baldai internetu – tai patogiausias būdas įsigyti baldus. Nereikės niekur važiuoti, išsirinksite per kompiuterį, pasitarsite, užsisakysite ir prekę atvažiuos į namus. Nereikės nei dėdei Kęstui skambinti, kad padėtų su priekaba, nei pusbroliams Aliui ir Lukui prašyti talkos, kad padėtų sunešti baldus į tą priekabą. Internetu tokius svarbius dalykus galima padaryti tikrai paprastai. Tačiau ką, jeigu planuojate įrenginėti itin kompaktiškus namus, galbūt bandydami tilpti ir į mažesnį namų projektą? Tuomet ne tik architektas turės atitinkamai padirbėti, bet ir jūs, išsirinkdami tinkamiausius baldus. Štai į ką reikės atsižvelgti.

Patogi svetainė – virtuvė

DubingiaiTaigi, baldai internetu pirmiausiai bus renkami tada, kai norėsite įkurdinti pačias svarbiausias erdves. Vargu, ar norėsite įsikurti namuose, kuriuose galbūt dar nebaigta lipdyti virtuvė. Taigi, pirmiausia reikės baldų komplektų virtuvei ir svetainei. Geras patarimas: palikti kuo daugiau atvirų erdvių ir namai atrodys didesni. Taip pat labai svarbu, kad toje patogioje virtuvėje būtų galima sau susidėti visus daiktus. Nepamirškite išnaudoti vertikalios erdvės ir projektuodami kuo aukštesnes lubas daugybę daiktų dėti ant tų aukštų sienų ir lentynų. Tuomet sutaupysite vietos. Pavyzdžiui, pačius rečiausiai naudojamus daiktus, tokius kaip bulvių tarką, garinimo aparatą, sulčiaspaudę, milžinišką puodą, kurio reikia tik ypatingomis progomis, ir pan. – galite kelti kuo aukščiau į viršų.

Miegamasis / darbo kambarys

Taip pat baldai internetu galėtų būti toks dalykas, kuris pasitarnautų apstatant miegamąjį ir darbo kambarį. Tik reikėtų suprasti, kad šios erdvės gali būti sujungtos į vieną, jeigu norite taupyti vietą. Kaip? Paprastai. Pirmas variantas – iš sienos išverčiama lova. Antras variantas – lova, kuri yra pakelta ant antresolės arba kolonų, o po apačia tuomet lieka darbo kambarys – kabinetas. Taigi, tai įdomus būdas praplėsti savo erdvę ir tinkamai ją panaudoti.

Vertikalios erdvės išnaudojimas

Visais atvejais užsakinėjant baldus reikėtų galvoti apie kuo geresnį vertikalios erdvės išnaudojimą, jeigu statotės nedidelį namą ar įrengiate lofto tipo butą. Tuomet sveikintinas dalykas yra antresolės. Taip pat lentynos ir daiktų laikymo sistemos, kurios atsiranda netikėtose, bet protingai parinktose erdvėse. Fototapetai – būdas sukurti gražią erdvę ten, kur tarsi nėra tam sąlygų. Taigi, vertikalios erdvės išnaudojimas yra tas dalykas, kuris gali iš tiesų puikiai atrodyti ir jums tarnauti. Tik reikia rasti baldus ir dekorą, kas jums tiktų. Daug dėmesio tokiu atveju reikės skirti ir apšvietimo sprendimams.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Karolina

    Nestandartiniai sprendimai visada yra unikaliausi. Pasirinkus juos net labai mažas erdves galima išnaudoti labai naudingai ir efektyviai. Panaudojant nestandartinius baldus biure galima sukurti ypač modernios ir stilingos aplinkos pojūtį.
    https://admodum.lt/type/nestandartiniai-sprendimai-lt/

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>