Kondicionierius namams – sprendimas ne tik vasarai, bet ir žiemai

Gyvenant Lietuvoje, kur vyrauja keturi metų laikai, prireikia įvairių papildomų sprendimų namams, kad juose galėtume jaustis patogiai ir jaukiai.l Pavyzdžiui, karštomis vasaros dienomis namuose mums karšta, o šaltomis žiemomis, norisi papildomų šilumos sprendimų. Visa tai įgyvendinti padėti gali kondicionieriai namams. Tai vienas populiariausių ir efektyviausių sprendimų, jeigu norite namuose sutaupyti kaštų šildymo ir vėsinimo sprendimams.

Platus pasirinkimas

Jeigu kaip tik svarstote, ką rinktis namų šildymu ir vėsinimui, verta pagalvoti apie kondicionierių kaip sprendimą. Kondicionieriai gali būti labai įvairūs. Jeigu norite patikimo sprendimo, geriausia rinktis rinkoje puikiai žinomus gamintojus, kurie siūlo klientams tik aukštos kokybės įrenginius. Daugelis pirkėjų ne tik Lietuvoje, gamintojo vardui skiria labai daug dėmesio ir mieliau renkasi žinomą įmonę nei nežinomą prekės ženklą.

Taip pat labai svarbu pasirinkti tinkamą ir Jūsų namams geriausiai tinkantis kondicionieriaus modelį arba tipą. Pavyzdžiui, kondicionierius gali būti su išoriniu bloku arba be jo. Taip pat šiandien populiarūs kondicionieriai, kurie gali būti mobilūs arba yra tiesiog pastatomi ant grindų. Taip pat svarbu pasirinkti ir vietą, kurioje bus montuojamas kondicionierius. Pagal tai kondicionieriai gali būti skirstomi į lubinius, konsolinius, palubinius ar kasetinius. Visa tai geriausiai įvertinti dar prieš ieškant kondicionieriaus namams.

Kai reikia ne tik vėsinimo

Šiandien kondicionieriais vadinami ir šilumos siurbliai, kurie gali ne tik vėsinti orą, bet ir jį šildyti. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie, įsigydami vieną įrenginį, nori išspręsti ne tik vėdinimo, bet ir šildymo problemą. Pavyzdžiui, kai kuriuose mažuose būstuose kondicionierius pasirenkamas kaip pagrindinis šildymo sprendimas. Tuomet nebereikia įrenginėti šildomų grindų sistemos, pirkti katilo ar statyti radiatorių.

Kondicionieriai namams taip pat gali būti kaip papildomas šilumos sprendimas. Pavyzdžiui, jeigu namuose veikia sistema, kuri šildo radiatoriais, kondicionierius gali būti papildomas šilumos šaltinis. Tai ypač pasiteisina vėsiais pavasario vakarais arba rudens vakarais, kai šildymas dar neprasidėjo. Tokiu atveju puikus pasirinkimas yra oras-oras sistema, kuri veikia kaip kondicionierius, taigi šildo orą, bet neruošia karšto vandens, kaip tai daro oras-vanduo sistema.

Kuriant pasyvius namus

Kondicionieriai namams vis dažniau pasirenkamas ne tik kaip šiuolaikiškas, bet ir kaip labai ekologiškas sprendimas. Kondicionieriai labai dažnai montuojami namuose, kurie kuriami taip, kad atitiktų taupaus arba pasyvaus namo kriterijus. Tokių namų kūrimo principas turi apimti geriausius sprendimus, nukreiptus į elektros ir šilumos energijos taupymą. Kondicionieriai yra vienas tokių sprendimų. Kondicionierius ima orą iš lauko ir juo šildo arba vėsina patalpas. Taigi, tai daug efektyvesnis ir mažiau elektros naudojantis būdas nei daugybė kitų vedinimo arba šildymo sprendimų.

Profesionali priežiūra

Labai dažnai kondicionieriai namams kaip sprendimas atmetamas todėl, kad tai yra sudėtingas įrenginys, kuris reikalauja nuolatinės priežiūros. Ne reta pirkėjai išsigąsta, jog nesupras, kaip naudoti ir kaip prižiūrėti įrenginį, todėl šios idėjos atsisako. Iš teisų, to nereikėtų bijoti. Kondicionierių priežiūra gali būti patikėta profesionalams. Pavyzdžiui, yra nemažai meistrų, kurie atvyksta sumontuoti kondicionierių ir apmoko juo naudotis. Prireikus jį valyti, papildyti freonu ar suremontuoti, meistrai atvyksta į namus ir profesionaliai atlieka visus darbus.

Gražina

Gražina paskelbė 702 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>