Kondicionierius butui – komfortiška vasara jums

Šiuo metu sparčiai kylant nekilnojamo turto kainoms, daugelis naujakurių renkasi pirkti butus, o ne nuosavus namus. Taip yra todėl, kad jie kainuoja pigiau ir suteikia tokius privalumus, kaip: strategiškai patogesnė vietą, gerą susisiekimą su miesto centru, mažesnes komunalines išlaidas ir net didesnį saugumo jausmą. Vis dėl to, butų savininkai kartais susiduria su įvairiais komforto užtikrinimo klausimais. Norintys idealaus patogumo visais metų laikais, o ypač vasaros sezonu, turėtų pagalvoti apie oro kondicionieriaus įrengimą, jeigu tai dar nebuvo atlikta.

Vasaros Lietuvoje kasmet darosi vis karštesnės ir karštesnės, todėl gyventi be tinkamo patalpų kondicionavimo, tampa nebepatogu. Kondicionierius butui – puikūs įrenginiai, kurie pavers poilsį namuose tikra ramybės bei komforto oaze.

Tiesa, verta žinoti, jog prieš įsirengiant oro kondicionavimo sistemą bute, reikia gauti specialų leidimą. Greičiausiai balkone bus statomas išorinis kondensavimo įrenginys. Jis nėra mažas, todėl reikės apie tai informuoti savo pastato administratorių.

Jeigu galimybės statyti tradicinį kondicionierių bute nėra, visuomet yra kita išeitis – įsigyti nešiojamą oro kondicionierių. Jis gali būti pastatytas kambaryje, yra aušinamas vandeniu, todėl jam nereikalingi jokie išoriniai įrenginiai. Bet kuriuo atveju daugelis oro kondicionierių suteikia panašius privalumus.

Kokius privalumus suteiks kondicionierius butui?

  • Komfortą. Jeigu kondicionierius bus statomas miegamajame – bus užtikrinta pastovi kambario temperatūra visos nakties metu. O tai savo ruožtu nulems ir ramesnį bei kokybiškesnį jūsų miegą. Daugelis gyventojų pasakys, jog pakanka tiesiog miegoti pravėrus langus. Tačiau karštomis vasaros naktimis tai tikrai nesuteiks pakankamai vėsaus oro srauto.

  • Įperkamumą. Oro kondicionieriai sparčiai populiarėja rinkoje, todėl nemažai tiekėjų gali pasiūlyti juos tikrai palankiomis kainomis. Paprastai kaina priklausys nuo įrenginio firmos, reikalingų funkcijų bei talpos. Gyvenantys nedideliuose butuose paprastai už šį įrenginį sumokės tikrai nebrangiai. Be to visada yra galimybė įsigyti prekes lizingu.

  • Taupumą. Šiuolaikinis kondicionierius butui yra energetiškai efektyvus. Jie pagaminti iš aukštos kokybės, energetiškai našių medžiagų, kurios padeda taupyti elektros energiją.

  • Lengvą montavimą. Priklausomai nuo įrenginio tipo ir talpos, dažniausiai oro kondicionieriai sumontuojami gana nesunkiai. Galima vadovautis gamintojo instrukcija, tačiau niekada to nedariusiems gyventojams, vis tik geriau kreiptis į profesionalius montuotojus. Tik taip bus užtikrintas sklandus oro kondicionieriaus darbas.

  • Pasirinkimo galimybę. Šiuo metu rinkoje galima rinktis iš labai plačios oro kondicionierių pasiūlos. Vieni iš populiaresnių prekinių ženklų yra „Mitsubishi“ir „Daikin“. Tačiau ne visada būtina rinktis žinomiausius. Analizuokite kondicionierių rinką ir jų kainas. Pasidomėkite, koks garantinis laikas jums bus suteiktas ir tikrai atrasite geriausiai jums tinkamą įrenginį.

  • Papildomas funkcijas. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai turi daug puikių skirtingų funkcijų, pavyzdžiui, laikmatį, filtro tipo pasirinkimą, ventiliatoriaus greičio ir oro krypties valdymą, nuotolinio valdymo pultelį ir kitas.

  • Patogumą. Oro kondicionieriai neužima daug vietos kambaryje. Nors vieni yra didesni, bet vis tiek sumontuojami taip, kad netrukdytų jums ir užimtų kuo mažiau vietos patalpoje.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>