Planas – atidaryti kaimo turizmo sodybą

Jurgis žino, kad UAB steigimas yra labai rimta veikla, ir jeigu jis pradėtų ja užsiimti – taip lengvai negalėtų pasitraukti. Placiau – https://www.auditas.lt/. Jį domina kaimo turizmas, kadangi jo tėvų žemė yra labai geroje vietoje. Šalia piliakalnio, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į vandenį, į upę, į miškus. Tai – vienas gražiausių kraštovaizdžių šalyje, tačiau kaimo turizmas yra rimtas verslas. Jurgis yra paprastas žmogus, todėl jis kol kas tik galvoja, kad UAB steigimas būtų būtinas, bet dar nieko apie tai nedaro.

Miestelyje kažkada buvo kavinė

Įmonių įsteigimasKai ima galvoti apie tai, nuo ko reikėtų pradėti, ką reikėtų daryti, jis prisimena, kad kažką kita miestelyje jau taip pat buvo sudominę UAB steigimas. Mat jau anksčiau čia buvo viena kavinė. Tas verslas nepavyko, nes ten viskas buvo labai blogai. Tačiau žmonės kartais sako, kad čia tokiame mažame mieste ir negali tikėtis, kad kažkas gero pavyks, kad čia nelemta kažkam gero nutikti. Julius galvoja, kad anas planas ir kaimo turizmas žlugo ne dėl to, kad buvo prastos sąlygos, o dėl to, kad kažkas nemokėjo tų dalykų valdyti, tinkamai administruoti. Buvo neskanus maistas, jokios reklamos, kavinė nematomoje vietoje, net iškabos normalios neturėjo. Normalu, kad galiausiai bankrutavo.

Juliaus planas

Ką galvoja Julius? Jis darytų viską kitaip, ir tai būtų ne tik maitinimo įstaiga, bet ir kaimo turizmas. Tai reiškia, kad jis turėtų įsteigti įmonę, kurioje būtų galima daugiau visko padaryti. Visų pirma, tai būtų ir nedidelis viešbutis. Vasarą čia tikrai nemažai turistų. Vieni plaukia su baidarėmis, kiti atvyksta iš įvairių kampelių tiesiog apžiūrėti apžvalgos bokšto, piliakalnio. Jeigu žmonės, norėdami pabūti tokioje gražioje vietoje, norėtų ir užkąsti, tai čia ir būtų pagrindinis šios vietos pranašumas. Julius sako, kad jo toks planas, ir tik jis ir leistų tinkamai viską sutvarkyti. Tačiau reikėtų ir išskirtinio dizaino, kažko, kas išgarsintų tą jo kavinę.

Ką sako kiti

Kiti žmonės miestelyje kalba įvairiai. Senesni prisimena tą seną UAB ir senąją kavinę, kuri į skolas nuvarė savininkus. Jaunesni sako, kad būtų puiku, jeigu Julius įrengtų tą kavinę. Taip pat yra tokie, kurie sako, kad tikrai kažkas gausis, nes miestelis pasikeitė – dabar daugiau turistų traukos centrų, atvažiuoja čia daugiau žmonių, ir visi galiausiai yra patenkinti dėl to, ką mato.

Daugiau informacijos apie sodybas ir pirtis nuomai – http://www.pirtys.lt/.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Karolina

    dažnas žmogus turi tokią šaunią idėją, tačiau dažnai būna taip, kad žmogus nežino, nuo ko pradėti. Geriausia tokiu atveju kreiptis į buhalterinių paslaugų įmonę, kuri padeda įsteigti įmones, mažasias bendrijas, AB ar UAB.
    http://www.buhalterinespaslaugos.lt/imoniu-registravimas/

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>