Raktų korpusai: ką daryti kai jie sugenda?

Automobilio raktų korpusai atrakina ir užrakina transporto priemonę per atstumą. Nors šiais laikais jau atsiranda kitų būdų atrakinti automobilį, vis tik įprasti raktai su korpusu dar labai dažnai naudojami.

Kaip ir kiekvienas daiktas, raktų korpusai gali sugesti ar sulūžti. Tačiau tai nėra problema, nes galima įsigyti naujus ar juos suremontuoti. Reikia žinoti, kad automobilio raktų valdymo pultelis gali neveikti dėl išsikrovusios baterijos. Kad ir kas benutiktų, kreipkitės į raktupasaulis.lt internetinės svetainės darbuotojus ar apsilankykite taisykloje, įsikūrusioje Vilniuje, Šeškinės g. 59. Taisyklos darbo laikas nuo pirmadienio iki penktadienio, 10.00-19.00 val.

Nauji raktų korpusai automobiliams

Minėtoje internetinėje svetainėje parduodami nauji raktų korpusai įvairių prekės ženklų automobiliams. Asortimente daugiau nei 120 korpusų, skirtų populiariausiems modeliams: „Audi“, „Mercedes-Benz“, „Nissan“, „Renault“, „Volvo“, „Volkswagen“, „Peugeot“, „Opel“, „Citroen“, „Subaru“, „Toyota“, „Fiat“, „Hyundai“, BMW. Norėdami daugiau sužinoti apie jums rūpimą prekę, skambinkite telefonu +37064137437, arba rašykite elektroniniu paštu ktsprendimai@gmail.com. Specialistai jums padės išsirinkti geriausiai jūsų automobiliui tinkantį raktų korpusą.

Automobilio raktų remontas ir gamyba

Raktupasaulis.lt specialistai teikia įvairias paslaugas:

  • raktų korpusų remonto;

  • automobilio raktų gamybos;

  • raktų gamybos pagal spynelę;

  • senų raktų ištrynimo iš automobilio kompiuterio;

  • automobilio durų atidarymo paslaugas.

Raktų korpusai gali būti netinkami naudoti dėl susidėvėjusių, iškritusių mygtukų. Juos pakeis taisyklos specialistai. Taip pat pulteliai neveikia užlieti gėrimu, vandeniu ar palikti ant lietaus. Ir tokią problemą išspręsite minėtoje raktų taisykloje. Remonto meistrai pakeis neveikiančius tranzistorius ir kondensatorius. Taigi, sugedus automobilio raktų pulteliui nenusiminkite, kuo greičiau atvykite į taisyklą Vilniuje.

Kitos paslaugos

Be raktų korpusų remonto ir pardavimo, įmonė teikia ir daugiau paslaugų, susijusių su automobilio atrakinimo, užrakinimo sistemomis. Kartais vairuotojai, turėdami tik vieną raktų komplektą, jį pameta. Taisykloje tokiu atveju gaminamas raktas pagal automobilio spynelę. Tiesa, tai ilgesnis ir sudėtingesnis darbas, nei rakto kopijavimas nuo kito, todėl paslaugos kaina šiek tiek didesnė, ji prasideda nuo 50 eurų.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>