Remontas ir įrankių nuoma

Nors jūsų namai ir nepelija, tačiau kartais drėgmės surinkėjo nuoma gali labai praversti. Paprastai ji yra itin naudinga tuomet, kai darote namuose remontą ir norite, kad juose būtų šviesu, ramu ir gražu. Jeigu perdažote sienas, grindis, kažką kito, tuomet drėgmės surinkėjas gali padėti labai greitai ir lengvai išdžiovinti dažus, glaistus, kitas drėgnas statybines medžiagas.

Dažymo darbams: drėgmės surinkėjas

Drėgmės surinkimasVisų pirma, iš karto galima fiksuoti faktą, kad drėgmės surinkėjas puikiai tiks dažymo darbams. Kad ir kokius juos darysite, tačiau su drėgmės surinkėju galėsite remontą atlikti tikrai labai kokybiškai, kadangi dažymas eisis daug greičiau. Norėdami paskubinti džiuvimą paprastai atidarome langus, tačiau, pavyzdžiui, aliejiniai dažai džiūsta tikrai ilgai. Jeigu taip nudažėte grindis, teks labai ilgai laukti kol galėsite kažką daryti, kol galėsite į tą kambarį užeiti. O jeigu nudažėte ne grindis, o sienas, tada lengviau, galite bent užeiti. Visgi, darbus labai paspartins, jeigu išsinuomosite drėgmės surinkėją. Jis išdžiovins orą ir tai padės greičiau sustingti bei nudžiūti dažams, lakui, vaškui.

Apdailai: šlifuokliai

Taip pat pravartu išsinuomoti ir šlifuoklius, jeigu tvarkote seną medinį namą. Su šlifuokliu stebėtinai greitai bei lengvai galima nušveisti senas, prastai atrodančias sienas, ir čia jose iškart turėti puikų vaizdą. Nušveitus senas medines sienas, tuojau pasklinda malonus medienos kvapas, atsiranda tas jausmas, kad viskas yra puiku, kad medis kvepia, jis šviežias. Jeigu jis iš tiesų nesupuvęs ir pan., tai galima tiesiog tokias sienas nulakuoti ir gyventi. Arba galima jas nudažyti kokia nors spalva arba spalvotu laku, išlaikančiu tekstūrą ir medžio raštus.

Darbams: pjūklai, kopėčios pastoliai ir pan.

Kitiems darbams gali reikėti įprastų prietaisų: pjūklų pjovimui, kopėčių palypėjimui ir pastolių. Tie, kas daro rimtesnį remontą, kas dažo, dailina, apkala namą, kas keičia stogą, dažniausiai tokius įrankius ir atsiveža. Kartais jie jau būna paruošti pas tą, kas darbus siūlo, ir su tokiais įrankiais būna paprasčiau nudirbti visus darbus. Arba juos atsiveš statybininkai, arba teks nuomotis patiems. Tačiau nuoma nėra labai brangi, o jūsų namas po remonto iš karto bus vertas daugiau nei prieš tai.

Vėdinimo įranga

Dažnai vertai nuomotis ir kitokią įrangą nei oro sausintuvas, tačiau taip pat keičiančią oro struktūras. Paprasti kondicionieriai, vėdintuvai, aušintuvai taip pat gali labai pagerinti darbų ir jų rezultatų kokybę.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Pas

    Irankius tikrai labiau apsimoka nuomuotis, nei pirkti. Visada nuomuojuosi siurbli pramonini, kad buitinio neuzkisti. Taip pat perku padangas is https://www.naujos-padangos.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>