Ryanair – dažniausias lietuvių pasirinkimas

Keliauju su RyanairVisoje Europoje ir apskritai visame pasaulyje yra daugybė aviakompanijų. Vienos orientuojasi į Azijos šalis, kitos orientuojasi į Afrikos ar Amerikos žemynus. Europoje taip pat yra daug oro linijų, kurios sujungia, galima sakyti, visas valstybes. Tačiau, jei reikėtų pasirinkti pigesnį kelionės variantą, tuomet pigiausia būtų keliauti su pigių skrydžių bendrovėmis, pavyzdžiui, Ryanair ar Wizzair. Tiesa, tik keliaujant ne itin tolimais atstumais. Ne naujiena, jog lietuviai dažniau stengiasi pataupyti, tad ir Lietuvos rinkai šios aviakompanijos priimtinesnės, nes siūlo žemesnes kainas nei reguliariųjų reisų bendrovės, nors jos ir skraidina tais pačiais maršrutais. Dėl to, tik nusprendę kur nors išskristi, pirmiausiai stengiamės rasti pigų skrydį į pasirinktą šalį, o vėliau tęsiasi ir viešbučių paieška, pervežimai, ekskursijos, pramogos bei kitos subtilybės. Žinoma, jei kalbėtume apie organizuotas keliones, mokėtumėme jau už visą kelionės paketą. Tačiau, šiuo atveju, kalbame apie atskiras paslaugas.

Ryanair į Lietuvos rinką atėjo 2010 metais, kuomet pirmieji skrydžiai buvo vykdomi tik iš Kauno oro uosto. Po metų, kompanija pradėjo skraidyti ir į Vilniaus oro uostą. Vadinasi, lietuviams atsirado žymiai daugiau galimybių ir pasirinkimų, kur nukeliauti. Tuomet siūlomų krypčių buvo pakankamai nedaug, tačiau pažvelkime dabar – per penkerius metus skrydžių žemėlapis gerokai prasiplėtė! Ryanair iš Lietuvos skraido net į 13 šalių ir galima rinkti iš beveik 30 krypčių! Galima nukeliauti į Airiją, Angliją, Belgiją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Izraelį, Kiprą, Maltą, Norvegiją, Prancūziją, Škotiją ar Vokietiją! O šiose šalyse net į keletą miestų juose.

Su Rynair itin patogu skristi į lankomiausius miestus Europoje. Lietuviai dažniausiai skrenda į Londoną. Turbūt kiekvienas iš mūsų Londone turi bent po vieną giminaitį ar pažįstamą. Todėl, sekant bilietų kainas, galima rasti tikrai gerų Ryanair pasiūlymų šia kryptimi. Taip pat ir keleiviai, gyvenantys Londone, atostogoms į Lietuvą renkasi pigių skrydžių bendroves. Dar vienas pranašumas, kad aviakompanija Ryanair į Londoną skraido kiekvieną savaitės dieną, o kai kuriomis dienomis skrydžiai vykdomi net po 2 kartus! Vadinasi, tikrai paklausa nemenka, jei lietuviams suteikiamos tokios galimybės. Žinoma, būtų gerai, jog visi ten ir neliktų.

Ryanair skrenda ir į meilės miestą Paryžių, ir į žavingąją Romą, į Graikijos salas, į mažiau paklausias kryptis – Brėmeną, Frankfurtą ir panašiai. Tad pasirinkimas tikrai yra platus. Tik reikia nuspręsti, ar ketinate aplankyti miestus, pasižvalgyti po unikalius senamiesčius, pasigrožėti pastatais bei pasimėgauti miesto šurmuliu, ar mieliau ketinate keliauti į kurortus, jūros, gamtos ar kalnų apsuptyje.

Pigius skrydžius siūlanti aviakompanija orientuojasi į žemas bilietų kainas ir kuo toliau, tuo labiau tobulėja. Ryanair stengiasi vykdyti skrydžių akcijas, pagerino rankinio bagažo gabenimo sąlygas (dabar galima turėti du bagažus – vieną didesnį, kitą mažesnį), pagerino sąlygas keliaujant su vaikais. Taip pat Ryanair planuoja atnaujinti ir lėktuvų vidaus interjerą, maisto meniu ir kt.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>