Termo blokeliai – tinkamiausias pasirinkimas inovatyviam namui. Pataria rangovas

Renkantis medžiagas namo statyboms siūlome kuo daugiau dėmesio skirti inovacijoms. Ilgus metus inovatyvios medžiagos buvo siejamos su didele kaina. Požiūris pakito. Internete galima labai greitai ir patogiai pamatyti įkainius bei nuspręsti, ar konkreti medžiaga atitinka poreikius bei galimybes. Galiausiai, remontas kitų žmonių patirtimis – paieškos yra greitos ir tikslios.

Vienas inovatyviausių pasirinkimų yra termo blokeliai. Rinkoje minimi vis dažniau. Vertinami ne tik dėl kokybės, tačiau ir patrauklios kainos.

Apie termo blokelių galimybes pasakoja rangovas Saulius.

Perkami sertifikuoti gaminiai

Renkantis blokelius galite pamatyti, kad šiuo metu pasiūla rinkoje yra labai plati. Nuo tokių, kurie yra pigesni, dažniausiai vizualiai panašūs į brangesnius, iki tokių, kurie kainuoja brangiau, tačiau jų privalumas yra sertifikacija.

„Renkantis bet kokias medžiagas statyboms reikia kuo daugiau dėmesio skirti sertifikavimui. Termo blokeliai yra ne išimtis. Pigesni, kurie dažniausiai atvežami iš trečiųjų šalių – prastesni, kadangi neatitinka mūsų ES standartų. Perkant tokius, kurie yra sertifikuoti – galite būti ramus, kad jie bus geros kokybės ir pastatytas namas Jums tarnaus ilgai“,- pasakoja Saulius.

Legalios prekybos vietos yra esminis standartas, kad perkama gaminio kokybė bus gera. Niekada nesusiviliokite tais gaminiais, kurie parduodami nelegaliai. Didelė tikimybė, kad jie bus blogos kokybės. Investuoti – neapsimoka.

Platus blokelių pasirinkimas

Saulius teigia, kad šiuo metu termo blokeliai yra labai įvairūs, tad juos renkantis būtina neskubėti. „Esminis dalykas yra detaliau domėtis gamintojais, kadangi vieni yra labiau giriami nei kiti ir tai turėtų padėti jums kur kas paprasčiau rasti tai, ko ieškote ir kas labiausiai tinka“.

„Taip pat žiūrėkite ir kokie yra blokelių matmenys. Jie varijuoja. Daugeliui labiausiai patinka didesni, kadangi tokiu atveju statybos einasi greičiau“,- priduria.

Didelį termo blokelių pasirinkimą rasite interneto svetainėje www.izodom.lt

Specialios blokelių savybės

Termo blokeliai yra inovatyvus požiūrį namų šiltinimą. Šiuo metu būtina statyti tokius namus, kurie yra energiškai aukščiausios klasės, tad nereikia investuoti nei į šilumą, nei į vėsą, kad namuose būtų norimas mikroklimatas. Tiesiog investicijos mažos, tad nejuntamos. Taip pat termo blokeliai pasižymi ir labai gera akustine izoliacija. Taigi, garantuoja aukštesnę gyvenimo kokybę. Ypač statantiems namus mieste bei kitoje judriose vietose.

Statant namus reikia netaupyti. Daugeliui žmonių tai yra viso gyvenimo pirkinys, statinys, pati svarbiausia investicija, kuri suteikia galimybę gyventi ramiai, saugiai ir taip, kaip Jums labiausiai patinka. Netaupykite. Esate vertas geriausio ir inovatyvūs termo blokeliai viena to garantijų.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>