Saugus riebalų pašalinimo būdas

Mezoterapijos procedūra laikoma nechirurgine riebalų nusiurbimo alternatyva, siekiant pašalinti nepageidaujamus riebalus.

Riebalų nusiurbimas visam laikui pašalina riebalus iš tokių sričių kaip skrandis, šlaunys ir nugara. Kosmetikos chirurgai šią procedūrą atlieka per mažus odos pjūvius įkišdami ploną plastikinį vamzdelį ir chirurginiu vakuumu išsiurbdami riebalus. Riebalų nusiurbimas atliekamas anestezijos metu.

Mezoterapija nėra tokia invazinė procedūra kaip riebalų nusiurbimas, todėl gerokai saugesnė, pjūvių nėra. Kaina už seansą yra daug mažesnė nei riebalų nusiurbimas, tačiau, norint pasiekti norimų rezultatų, gali prireikti 10 ar daugiau seansų.

Neaišku, ar mezoterapijos metodas padeda pašalinti riebalus. Nebuvo atlikta pakankamai tyrimų, kad būtų galima daryti patikimas išvadas, o naudojami metodai skiriasi priklausomai nuo to, kur tai atlikote.

Injekcinė lipolizė yra dar vienas neinvazinis gydymo būdas, panašus į mezoterapiją. Terminai „mezoterapija“ ir „injekcinė lipolizė“ dažnai vartojami kaip sinonimai, nors jie šiek tiek skiriasi.

Injekcinės lipolizės metu gydytojas suleidžia fosfatidilcholino ir deoksicholato į riebalinį sluoksnį po oda, kad suskaidytų riebalus. Kaip ir mezoterapijos atveju, yra labai mažai įrodymų, kad injekcinė lipolizė veikia.

Šalutinis poveikis ir rizika

Žmonės, kurie praktikuoja mezoterapiją, sako, kad rizika yra minimali, jei kreipiatės į apmokytą specialistą.

Šalutinis poveikis, apie kurį buvo pranešta, yra:

1) pykinimas;

2) skausmas;

3) jautrumas;

4) patinimas;

5) niežulys;

6) paraudimas;

7) mėlynių atsiradimas;

8) guzeliai injekcijos vietoje;

9) tamsios odos dėmės;

10) bėrimas;

11) infekcija;

12) randai.

Kadangi ši terapija yra neinvazinė, daugelis žmonių gali iš karto grįžti prie įprastos veiklos. Kitiems gali tekti pailsėti nuo darbo dėl injekcijos vietos patinimo ir skausmo.

Mezoterapijos principas

Tai yra perspektyvi procedūra, skirta pašalinti nepageidaujamus riebalus ir formuoti kūno kontūrus.

Gydytojai nenaudoja jokių standartinių mezoterapijos formulių. Tai reiškia, kad su vienu gydytoju galite gauti visiškai kitokį gydymą nei pas kitą. Jei norite išbandyti mezoterapiją, kreipkitės į licencijuotą gydytoją, turintį daug patirties atliekant šią procedūrą. Tai padės sumažinti šalutinį poveikį.

Be raukšlių gydymo ir nepageidaujamų riebalų šalinimo, mezoterapijos procedūra taip pat taikoma plaukų slinkimui nuo alopecijos gydyti. Gydymo metu į galvą suleidžiami natūralūs augalų ekstraktai, vitaminai ar vaistai, tokie kaip finasteridas ir minoksidilis.

Mezoterapijos privalumai yra šie:

1) koreguoja hormonų disbalansą plaukų folikuluose ir aplink juos;

2) aprūpina plaukus maistinėmis medžiagomis;

3) gerina kraujotaką;

Tačiau, kaip ir naudojant kitus mezoterapijos būdus, yra mažai įrodymų, kad ji veiksminga plaukų slinkimui. Tyrimais neįrodyta, kad dauguma švirkščiamų medžiagų ataugina plaukus. Tik finasteridas ir minoksidilas turi įrodymų, kad jie veikia.

Gražina

Gražina paskelbė 702 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>