Skrandžio mažinimo operacija – greičiausias svorio metimo būdas

Jeigu Jūsų KMI yra toks didelis, kad svorio metimas su sportu bei mityba yra per sunkus pačiam – tokiu atveju siūlome pagalvoti apie chirurgines intervencijas, kurių galimybės šiuo metu yra tokios plačios kaip niekada. Skrandžio mažinimo operacija dažnai vadinama inovatyviausia galimybe, kuri pasiekia vis daugiau žmonių. Ir ne tik numesti svorį dėl estetinių priežasčių, tačiau pirmiausia dėl savęs, dėl savo sveikatos, dėl gyvenimo. Juk geras KMI ir sveikas kūnas – tai, ko siekia daugelis ir ką tikrai galima pasiekti.

Skrandžio mažinimo galimybės

Džiugu, kad šiuo metu galimos net kelios skirtingos skrandžio mažinimo operacijos. Nuo žiedo, kuris jau dažniausiai nebedaromas, iki rezekcijos, taip pat ir apylankos. Svarbiausia yra tartis su specialistu, kuris nurodys Jums labiausiai tinkamą variantą. Juk jis kinta priklausomai nuo KMI, nuo sveikatos problemų, tad išsami konsultacija – svarbiausia ir tai turi būti pats pirmas žingsnis.

Ar atliekama visiems?

Tikrai mažinimas atliekamas ne visiems, kurie to nori. Žinoma, pirmiausia reikia būti pasiekus tam tikrą KMI. Tai dažniausiai yra 35. Tačiau išimtinais atvejais daroma ir tokiu atveju, kai KMI yra 30. Tačiau tik tokiu atveju, kai žmogus turi paralelių ligų. Taip pat vertinamas žmogaus amžius ir tuo pačiu dėtos pastangos mesti svorį kitais būdais. Operacija – paskutinius žingsnis, kurio reikia imtis.

Gyvenimas po operacijos

Daugelis žmonių bijo, kad po operacijos meniu bus labai ribotas. Tokios baimės yra normalios ir geriausiai jas išsklaidyti gali chirurgas. Lygiai taip pat siūlome remtis kitų žmonių komentarais, kurie padeda susidaryti nuomonę apie tai, ko galima tikėtis. O dažniausiai numestus svorio ne tik pagerėja žmogaus fizinė sveikata, tačiau taip pat ir psichologinė. Jis tampa kur kas socialesnis, o tuo pačiu ir laimingesnis, geriau jaučiasi visomis prasmėmis, o tai yra ir geresnė gyvenimo kokybė.

Nėštumas ir žindymas po operacijos

Kadangi vis daugiau jaunų moterų ryžtasi operacijai, žinoma, kyla klausimas, ar ji netrukdys ateityje pastoti. Geriausiai mitus gali išsklaidyti chirurgas, tačiau vienareikšmiškai sakome, kad ne. Priešingai, numetus svorio ir kai KMI bus tinkamas – dažniausiai pavyksta kur kas paprasčiau suplanuoti nėštumą bei sėkmingai žindyti pagimdžius.

Džiugu, kad vis daugiau žmonių vertina estetinę chirurgiją ir jos teikiamas galimybes. Tai padidina šansus, kad žmogaus sveikata visada bus pati geriausia ir tuo pačiu viršsvoris bus nugalimas greitai ir be vargo.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>