Sparčiai populiarėjanti spauda ant drobės

Drobės spaudinių populiarumo augimas per pastaruosius kelerius metus buvo jaučiamas visoje pramonėje. Tačiau ar tikėtina, kad ši tendencija išliks ir 2022 m.?

Pastaraisiais metais spaudos ant drobės sektorius klestėjo – iš dalies dėl didėjančios individualiems poreikiams pritaikytos patirties paklausos, kuri pakeitė tiek daug paslaugų pramonės šakų.

Vis dėlto nėra neribotas kiekis patalpų, kuriose galima kabinti nuotraukas ant drobės. Taigi, ar rinka artėja prie prisotinimo? Sienų dekoro ekspertai mano, kad spauda ant drobės dar išliks norimu produktu. Tiesą sakant, mes tikime, kad dar yra kur augti. Drobė išlieka nišiniu produktu, todėl įmonei, norinčiai investuoti į kokybę ir santykius su klientais, galima pasiekti daug ką.

Drobės populiarumą lemia spaudos ir jos kokybiškumas, kuris veda į ilgaamžiškumą. Kokybiška natūrali drobė su latex tipo dažais gali laikyti daugiau negu 50 metų.

Drobės spaudiniai siūlo geriausius iš visų pasaulių
Taigi, kas paaiškina augantį drobės spaudinių populiarumą?

Vartotojai visada norėjo savo nuotraukas paversti sienų apdaila – o spausdinimo ant drobės kokybė pastaraisiais dešimtmečiais pasiekė naujas aukštumas. Be to, dabar galima spausdinti ant drobės nenaudojant tirpiklių – pavyzdžiui, Interdeko.lt naudoja tik HP latekso rašalą. Dabar didžioji spausdinimo proceso dalis gali būti automatizuota – technologijų pažanga atvedė į masinio pritaikymo erą – tačiau kiekvienas spaudos užsakymas ant drobės iš esmės yra unikalus dizainas su skirtingomis nuotraukomis ar vaizdais. Taip pat kiekvienas medinis porėmis yra surenkamas rankomis, patyrę meistrai drobes užtempia ant porėmio, taip pat rankomis. Dėja, bet pilnai automatizuoti šio proceso nėra įmanoma (bent šiuo metu), todėl kokybiškos nuotraukos ant drobės kaina nėra labai žema, bet palyginus su paprastomis nuotraukomis, plakatais ir įvertinus tarnavimo laiką, galime teigti, kad kaina tikrai žema.

Drobės spaudiniai
Nuotraukos ant drobės pasižymi nesenstančia kokybe. Be tojie yra daug pigesni už tapytus paveikslus, todėl menas gali būti prieinamas visiems.

Šiuolaikiniame pasaulyje daugelis iš mūsų jaučia, kad saugiausias būdas laikyti nuotraukas yra virtualiuose saugyklose, debesyse. Pamirštame džiaugtis nuotraukomis, akimirkomis kiekvieną dieną. Žmonės jaučia, kad skaitmeninė laikmena tampa vienintele mūsų nuotraukų, prisiminimų saugykla. Nuotraukų spausdinimas, ypač ant tokio liečiamo formato kaip drobė, yra ryšys su tradicija, kuris išliks dar ilgam laikui. Ir, žinoma, drobė tiesiog sukuria gražų sienų dekorą. Individualių namų dekoro gaminių asortimentas gali būti platesnis – galima rasti nebrangių alternatyvų.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Asta

    Manau, kad ne tik nuotraukos ant drobės gali puikiai atrodyti namuose. Mes kai perdažėm vaiko kambario sienas, tai sugalvojom tokią idėją, kadangi vaikui labai patinka piešti, o ant sienos norėjosi kokio nors paveikslo. Tai užsisakėme iš eurobiuras.lt drobę, davėme vaikui ir jis kuo puikiausiai sukūrė labai jau menišką paveikslą :D tai labai puikiai tiko vaiko kambaryje toks žaismingas paveikslas

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>