Sveikatos kaina didesnė nei trūkstamų vitaminų ir papildų

Atsakyti, kas brangiau atsieina ar vitaminas D kaina, ar jūsų sveikata, labai paprasta. Sveikata brangiausias turtas. O vitaminus galima nusipirkti ir pigiai. Tačiau nors vitaminai, palyginti su sveikatos kaina, yra nebrangūs, dažnai pamirštame savimi tinkamai ir pakankami pasirūpinti. Dėl to vėliau kenčiame ir vėl tik patys. Štai Petro istorija, kuris taip viskam taupė, kad galiausiai sutaupė savo sveikatos sąskaita…

Jautėsi didžiulis nuovargis, puolė ligos

Vitaminai DPetras vienu metu labai daug dirbo, jis buvo šeimos vyras, jaunasis tėvelis. Reikėjo sukaupti pinigų namo statybai, o štai ir mažieji vaikai jau ateidinėjo pamažu į gyvenimą. Taigi, buvo juntamas didžiulis nuovargis tuomet, kai reikėdavo pradėti kažką daryti. Kas rytą keltis darėsi vis sunkiau ir sunkiau, nors ir būdavo grįžęs tiesiai po atostogų. Visgi niekas nepadėjo. Vyras pastebėjo, kad jį vis dažniau ir vis labiau puola įvairiausios ligos, teko ieškoti priežasčių, kas gi darosi su organizmu… Ir rezultatai nustebino.

Nutarė išsitirti

Kai jau ketvirtą karą per žiemą vyras sirgo sunkiu peršalimu, o dar buvo sirgęs ir sinusitu bei plaučių uždegimu, galiausiai gydytojai pasiūlė jam padaryti bendruosius tyrimus, aiškinantis, kokių medžiagų jam trūksta. Vyras buvo „vyriškas“ ir į šiuos tyrimus numojęs ranka sakė, kad čia išlepimas, ir kad nieko jam netrūksta, ir kad sveika kartais šiek tiek pasirgti. Tačiau tokiomis nuotaikomis dažniausiai gyvena ir ta dauguma vyrų, kurie vėliau anksti miršta nuo infarkto. Taigi, vyrui buvo padaryti kraujo tyrimai ir paaiškėjo rezultatai.

Rodė kritinį vitamino D trūkumą, nors neseniai jo buvo gavęs

Vitamino D kiekis organizme buvo pasiekęs visiškai kritinę ribą. Paaiškėjo, kad vitamino taip trūksta, kad jau nebeaišku, ką daryti ir, ko imtis. Taigi, paaiškėjo, kad vyrui reikia kuo skubiau imtis vartoti vitaminą D. Tokie rezultatai stebino, mat neseniai vyras buvo atostogavęs saulėtuose kraštuose, vadinasi, kažkiek vitamino D jau buvo pasigaminę dėl saulės poveikio. Be to, ten daug valgė žuvies, kiaušinių. Tai vertė sunerimti: kaip mažai vitamino D, vadinasi, organizme buvo anksčiau.

Ėmus vartoti vitaminą, pamažu ėmė atsistatyti sveikata

Ir štai, vos tik prasidėjo šis papildo vartojimas, tuojau pat pagerėjo. Iškart sveikata ėmė darytis tiesiog puiki, pirmiausiai dingus tam nuovargiui. Petras sakė, kad nors eidavo kasdien į darbą, pagaliau rytais ėmė pabusti tikrai pailsėjęs, tarsi po gerų atostogų. O ligos daugiau nebepuolė.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • alfa steps

    Sportas, sveika mityba ir dar maisto papildai – kiekvienam labai svarbūs. Neužmirštant šių dalykų galima sveikai gyventi ir puikiai jaustis. Išbandyta!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>