Taupymas ar paskola automobiliui

įsigykite automobilįNegalite pakęsti, kai kas rytą į darbą tenka keliauti sausakimšame viešajame transporte? Dėl didelių spūsčių dažnai tenka vėluoti į darbą, nes laiku nesulaukiate jums reikiamo autobuso ar troleibuso? Jei taip, turbūt jau kurį laiką svajojate apie nuosavo automobilio įsigijimą. Tačiau, jei iki šiol norimos transporto priemonės dar neįsigijote, turbūt susiduriate su finansų trūkumo klausimu. Tai dažna problema, kurią puikiai išsprendžia paskola automobiliui.

Visų pirma derėtų pakalbėti apie tai, kodėl taupymas nuosavam automobiliui nėra pati geriausia išeitis. Turbūt puikiai žinote, kad ne kiekvienas žmogus yra sutvertas taupyti. Tai iš tiesų reikalauja labai didelių valios pastangų. Jei kiekvieną dieną sunkiai dirbate nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro, įprastai gautą algą norite paskirstyti taip, kad kuo daugiau lėšų liktų jūsų asmeniniams poreikiams patenkinti. Tokiu atveju gali kilti rizika, kad tikrai ne kiekvieną mėnesį pasiryšite dalį gaunamo atlyginimo įdėti į taupyklę.

Jei taupysite nereguliariai, tuomet apie nuosavą automobilį galėsite svajoti ne vienerius metus. Tuo tarpu paskola automobiliui yra visiškai kitoks pasirinkimas. Jei imate paskolą iš oficialiai veikiančių kreditorių, visuomet sudarote teisinę galią turinčią paskolos sutartį. Tai reiškia, kad įsipareigojate kreditoriams kiekvieną mėnesį grąžinti tam tikrą pinigų sumą. Tokie įsipareigojimai didina jūsų atsakomybės jausmą, todėl tikrai neturėtų kilti jokių keblumų atliekant nustatyto dydžio perlaidas.

Trumpiau tariant, tokiu atveju nebegalėsite nusižengti savo principams. Privalėsite mokėti laiku ir nustatytomis dienomis tam, kad nesikauptų delspinigiai ir turėtumėte švarią kredito istoriją. Jei šiomis paslaugomis naudositės atsakingai ir laikysitės sutartyje nustatytos tvarkos, nėra ko abejoti, kad ateityje galėsite kur kas lengviau kreiptis ir dėl didesnių piniginių sumų. Kreditoriai jumis labiau pasitikės, nes žinos, kad esate patikimi klientai.

Dar vienas svarbus niuansas, kurio nereikėtų praleisti pro akis, yra susijęs su palūkanomis, kuriomis pasižymi paskola automobiliui. Kiekviena kredito bendrovė turi savitą tvarką, todėl prieš imdami paskolą, pasikonsultuokite su pasirinktos bendrovės specialistais ir išsiaiškinkite, kokio dydžio mėnesines įmokas reikės mokėti ir kokio dydžio palūkanos bus nustatomos jūsų paskolos sutartyje.

Turėdami tokią informaciją, galėsite lengviau nuspręsti, kokio dydžio paskolą ir kokiam laikotarpiui būtų geriausia paimti. Atsižvelkite į savo finansinę padėtį, karjeros perspektyvas dabartiniame darbe, kiekvieną mėnesį tenkančias išlaidas ir taip pat nepamirškite apgalvoti įvairių nenumatytų išlaidų. Kai matysite tikrąjį savo mėnesinio biudžeto vaizdą, paskolos automobiliui ėmimas tikrai nesudarys jokių papildomų keblumų.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Agnė

    Aš irgi už automobilio paskolos ėmimą, jei yra didelis poreikis. Turint automobilį yra jaučiamas laisvės jausmas, gali nuvažiuoti kur nori, nereikia būti priklausomu nuo draugų su automobiliais ar viešojo transporto.
    http://kku.lt/paskolos/vartojimo-paskola/

  • Tadas

    Alternatyva vartojimo paskolai – automobilių lizingas: ir palūkanos mažesnės, ir sąlygos geresnės bei papildomų pasiūlymų paketas didesnis. Beje, pasinaudojus lizingo pasiūlymu, gali būti perkami tiek nauji, tiek naudoti automobiliai.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>