Tikra revoliucija veido priežiūros srityje – kosmetika Oda

Veidas – tai ne tik nuotaikos, bet ir sveikatos atspindys. Deja, dėl aplinkos poveikio, žalingų įpročių, streso, genetikos ir kitų veiksnių nemaža dalis moterų susiduria su įvairiomis odos problemomis. Kad jos būtų išspręstos, imamasi itin drastiškų priemonių, kurios ilgainiui veidui pakenkia taip, kad be chirurgo įsikišimo nebeįmanoma atstatyti žalos. Tačiau yra kur kas natūralesnių būdų puoselėti savo veido odą. Vienas jų – kosmetika Oda. Tai lietuviško prekės ženklo produktai, sukurti ilgai ir kruopščiai analizavus įvairias aplinkoje ir organizme esančias medžiagas, kurios gali prisitaikyti prie skirtingų žmogaus veido odos fiziologinių savybių bei atkurti natūralų balansą, veikiant giluminių sluoksnių lygyje.

Veido odos tyrimai

Kosmetika OdaTurbūt vienas šauniausių kosmetikos Oda gamintojų privalumas yra tas, jog specialiose Oda klinikose galima atlikti išsamius veido odos tyrimus, pagal kurių rezultatus bus parinktos specialiai jums tinkančios kosmetikos priemonės. Taip galite išvengti išlaidų, kurias skiriate tobulo veido kremo paieškoms, vis bandant naujas, netinkamas priemones, ir jas išmetant lauk. Klinikoje paskiriami tarpusavyje suderinti produktai ir rekomendacijos, kaip juos naudoti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai.

Pritaikyta įvairiai odai

Kosmetika Oda savo populiarumą taip pat pelnė todėl, kad gamintojai pasistengė sukurti priemones, kurios tinkamos sprendžiant visus dažniausiai pasitaikančius odos trūkumus.

Spuogai. Jei jus kamuoja akne, įvairūs bėrimai ir veido odos paraudimai, rinkitės regeneruojamąjį kremą nuo spuogų, kuriame gausu glikolio rūgšties, vitamino C. Šios priemonės padeda priešuždegimiškai veikti spuogų židinius bei skaistina odą, todėl tiks ir tokiais atvejais, jei be spuogų jus kamuojair pigmentinės dėmės. Kosmetika Oda taip pat siūlo specialų prausiklį su pieno rūgštimi, padedančia palaikyti drėgmę ir puikiai maitinti odą.

Raukšlės. Natūralu, kad bėgant metams atsiranda raukšlės. Deja, dėl tam tikrų procesų jos gali aplankyti kiek anksčiau nei tikėtasi. Jei jūsų oda brandi ir yra linkusi į raukšleles, išbandykite „Odos“ siūlomą prausiklį su gintaro rūgštimi. Jis veikia giliuosius odos sluoksnius ir valo poras. Kovai su raukšlėmis kosmetika Oda taip pat paruošusi ir stipresnių „ginklų“ – hialurono rūgšties serumą bei atstatomąjį kremą su kolagenu.

Gražina

Gražina paskelbė 686 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>