Kaip tinkamai išsirinkti virtuvės baldus?

Kauniečiai, norintys įrengti naują virtuvę, galbūt jau dairosi, kur atliekama kokybiška virtuves baldu gamyba Kaune. Tam, kad baldai būtų kokybiški, žinoma, yra labai svarbu turėti gerą meistrą. Tačiau taip pat svarbu yra ir turėti nuovoką, kaip tuos baldus išsirinkti. Jeigu to nesugebėsite, tuomet kažin ar galėsite labai džiaugtis gerais rezultatais. Taigi, prieš užsakant virtuvės baldus, štai keletas patarimų, į ką atsižvelgti, renkantis baldus.

Patogus praėjimas

Virtuves baldu gamyba kaunePirmas dalykas, apie kurį mąstykite, rinkdamiesi būdus, tai ar galėsite lengvai praeiti virtuvėje. Čia juk vyks daug gamybos, todėl virtuvė turėtų būti išplanuota taip, kad judėjimas joje būtų logiškas ir patogus. Dėl to turi būti ir atitinkamai išdėlioti baldai, vieni tiks, kiti nelabai. Gal baldų kataloge matysite nuostabų stalą ar kitą virtuvės baldą, tačiau jūsų virtuvei jis netiks, nes bus per didelis ir trukdys judėti ar atsidaryti šaldytuvą.

Išsimatuokite ir nusibraižykite virtuvę

Jeigu planuojate apstatyti virtuvę baldais, o gal net juos pagaminti prieš tai, būtinai turėkite tikslius virtuvės brėžinius, kuriuos pateiktumėte baldų gamintojui. Jis galbūt irgi galės pakomentuoti, ką galima padaryti. Taip pat toje virtuvėje pagal brėžinius pabandykite susidėlioti ir būsimų baldų brėžinius. Toks virtuvės žemėlapis leis mąstyti iškart kompleksiškai, o ne iš pradžių apie vienus dalykus, tada apie kitus, kol galiausiai paaiškės, kad kažką apskritai pamiršote.

Palyginkite medžiagas

Kai rinksitės medžiagas savo naujiems virtuvės baldams, lyginkite jas tarpusavy ir būkite tikri, jog nenutiks taip, kad kažkuri medžiaga klaikiai nederėtų viena prie kitos. Jūsų užduotis iš tiesų yra padaryti taip, kad visos medžiagos tarpusavyje puikiai derėtų. Jeigu to nepavyks padaryti, gailėsitės, kad sumokėjote daug, o virtuvė neatrodo nuostabiai.

Siekite funkcionalumo

Kai kurie baldai bus skirti tik funkcionalumui, o ne estetikai. Tad tuos, kurie yra funkcionalūs, stenkitės padaryti dar ir daugiafunkciniais. Tarkime, spintelė gali būti ir spintelė, ir stalviršis, ant kurio pjaustoma, ir turėti išsitraukiamą lentelę, ir turėti stalčius bei lentynas apačioje ir pan.

Turėkite kainos ribas

Kai imamės remonto arba naujos erdvės įrengimo, pinigus išleisti taip paprasta. Tiesiog dažnai gali atrodyti, kad pinigais sninga, ir kad jūs galite pirkti kažką brangaus. Tačiau kiekvienas daiktas kainuoja, ir kiekvienas baldas. Dėl to visada verta turėti ribas bei iškart skaičiuoti, kiek kainuos viskas kartu, o ne tik vienas baldas.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>