Geriausi patarimai, kaip pirkti automobilių dalis internetu

Pasirinkite tinkamą pardavėją

AutomobilisKai tiksliai žinote, ko jums reikia, galite pradėti ieškoti tinkamo pardavėjo. Pirkdami automobilių dalis internetu, įsitikinkite, kad kreipiatės į pardavėją, kuris veikia jau kelerius metus. Naujesni prekiautojai neturi pakankamai ilgos istorijos, kad įrodytų, jog yra patikimi. Ieškodami pardavėjo, būtinai patikrinkite jo atsiliepimus. pigiausiosdalys.lt – specialisto patarimai. Taip pat galite pasiteirauti kitų žmonių, kurie anksčiau pirko automobilių dalių internetu, kokia buvo jų patirtis. Jei dauguma atsiliepimų yra teigiami, tikriausiai galite pasitikėti, kad tas pardavėjas atsiųs jums tinkamas dalis.

Patikrinkite dalių kokybę

Gavę detales, prieš jas montuodami būtinai patikrinkite jų kokybę. Tam tikrais įrankiais, pavyzdžiui, mikrometru, Vernierio matuokliu arba suportine matuokle, galite išmatuoti dalių storį ir skersmenį, kad įsitikintumėte, jog jos yra tinkamos. Jei jos neatitinka, galite jas grąžinti ir gauti naujas. Taip pat galite naudoti kietumo matuoklį, kad patikrintumėte medžiagos kietumą ir paviršiaus apdailą. Tai gali padėti nustatyti, ar medžiagoje nėra defektų ir ar paviršius pakankamai lygus. Jei neturite nė vieno iš šių įrankių, galite paprašyti mechaniko, kad jis patikrintų dalis už jus.

Skaityti atsiliepimus

Prieš atlikdami mokėjimą, turėtumėte perskaityti klientų, kurie pirko tas pačias dalis iš to paties pardavėjo, iš kurio užsisakote, atsiliepimus. Jei dauguma atsiliepimų yra teigiami, tikriausiai galite pasitikėti, kad jūsų dalys bus geros. Tačiau ne visos apžvalgos yra patikimos. Todėl turėtumėte įsitikinti, kad ieškote tam tikrų požymių, kurie parodo, ar apžvalga yra teisėta, ar ne. Pavyzdžiui, jei kas nors jums pasakoja, kad dalys netiko ir teko jas grąžinti, bet vis tiek paliko gerą atsiliepimą, tai tikriausiai nėra geras ženklas. Jei klientas pasitiki įmone tiek, kad suteikia jai dar vieną šansą, paprastai tai reiškia, kad jis yra patenkintas.

Būkite atsargūs atlikdami mokėjimus

Kai tiksliai žinote, kokių dalių jums reikia, kokią sumą turėsite už jas sumokėti ir iš ko jas pirksite, galite atlikti mokėjimą. Mokėti galite kredito kortele arba "PayPal". Prieš atlikdami mokėjimą įsitikinkite, kad svetainė yra saugi. Saugi svetainė prasideda užrašu "HTTPS". Jei svetainėje, iš kurios užsisakote prekes, to nematote, mokėjimo neatlikite. Atlikę mokėjimą, būtinai patikrinkite savo banko sąskaitos išrašą ir "PayPal" sąskaitą, kad įsitikintumėte, jog mokėjimas įvyko. Jei mokėjimo nematote, susisiekite su pardavėju ir įsitikinkite, kad operacija įvyko.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>