Kuriame interjerą savo namuose, vadovaudamiesi naujausiomis tendencijomis

Kokiomis naujausiomis tendencijomis galime vadovautis, kalbant apie interjero kūrimą namuose?

Durys namuoseBūtina pastebėti tai, kad ir kokie būtų namai, darnus interjeras kiekviename iš jų yra labai svarbus. Pastarasis yra kuriamas atsižvelgiant į ne vieną labai svarbų aspektą. Tai gali būti tokie niuansai kaip asmeninės žmogaus savybės, mados tendencijų kaita, daroma aplinkinių įtaka sprendimams ir pan. Žinoma, nekyla nei abejonės, kad kiekvienas jų gali būti mums saviap svarbus. Tačiau, verta prisiminti tai, kad namai yra mūsų ramybės ir poilsio oazė. Labai svarbu pasiekti tokį rezultatą, kad šioje erdvėje jaustumėmės puikiai ir galėtume čia tinkamai atsipalaiduoti. Be kita ko, negalima pamiršti to, kad tiek esamos mados tendencijos, tiek aplinkiniai ar jų nuomonė labai dažnai gali keistis. Taigi, visiškai natūralu, kad tai ne turėtų būti pirminiai aspektai, kurie jums atrodys neišvengiamai svarbūs. Be kita ko, būtent jūs šioje erdvėje leisite savo laisvą laiką, o galbūt ir dirbsite ar užsiimsite kitomis, itin svarbiomis jums veiklomis. Taigi, negalima pamiršti to, kad interjeras turi būti kuriamas vadovaujantis ne tik grožio standartais, tačiau kur kas svarbiau šiuo klausimu yra komfortas. Be jokios abejonės, jis yra neatsiejamas aspektas, kad ir apie kokią patalpą bekalbėtume: virtuvę, miegamąjį, vonios kambarį, rūsį ar kita. Tai yra visiškai nesvarbu. Be jokios abejonės, pastebima, kad kiek daugiau pageidaujama komfortabilių sąlygų tuomet, kai kalbame apie miegamąjį. Verta pripažinti tai, kad tai yra tokia erdvė, kurioje tikime atgauti jėgas, pailsėti po sunkių dienos darbų, pamiršti kamuojančius rūpesčius ir problemas. Taigi, nuo ko reikia pradėti įrengti šias patalpas? Be jokios abejonės, rekomenduojama pradėti nuo sienų, grindų ir lubų apipavidalinimo. Tai bus jūsų interjero kūrimo dizaino pagrindas. Labai svarbu, kad spalvos ir materijos būtų pasirenkamos atsižvelgiant į tai, kokį stilių planuojate komponuoti pasitelkdami baldus ir kitus galimus aksesuarus. Tarkime, spintai yra parenkamos stumdomos durys, tačiau kiti baldai greta to visiškai nedera, yra visiškai kitokio stiliaus. Be kita ko, nedera spalvos ir kompozicijos. Visiškai natūralu, kad tokioje erdvėje leisti laiką nebus itin malonu. Jeigu savo baldams formuoti pasirenkate tokius inovatyvius sprendimus, būtina pastebėti, kad greta jo esantys taip pat simbolizuotų analogišką stilių ir jo laikotarpį. Taip jūsų sukurtas interjeras kambaryje sukels jums tik teigiamų emocijų.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Emilija

    Pilnai sutinku, jog namai turi būt ta vieta, kur mes ilsimės. Reikia labai atsižvelgti į interjerą, kokį mes jį sukursim ir kaip jame jausimės. Aišku, galima ir kažkokias atspirties vietas paminėt, bet man atrodo, jog kiekvienas kaip jaučia, taip ir kuria namų dekorą. Tarkim ekologiški namų kvapai tarsi prikelia namų erdves, o įvairūs augalai dar labiau papildo tą atsipalaidavimo nuotaiką. Va čia yra pagrindiniai mano komponentai, kuriant interjerą, manau, kad dabar didžioji dalis be jų negali įsivaizduot tos harmonijos grįžus į namus.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>