Minkšti baldai. Kas madinga šiais metais?

Kai atsiranda mintis ir noras atnaujinti savo namų svetainę, punktas nuo kurio dažniausiai pradedama – minkšti baldai. Būtent jie yra pagrindinis svetainės baldas, be kurio neįsivaizduojamas namų gerbūvis.

Pradėjus minkštų baldų paiešką iš karto atsiranda klausimai. O kas naujo minkštų baldų madoje šiais metais? Kokie nauji modeliai yra siūlomi? Kas šiuo metu madinga: oda ar tekstilė?

Tokie klausimai tikrai sveikintini, juk visada mieliau pasirinkti patį naujausią daiktą, neatsilikti nuo naujų mados krypčių.

Ką gi, pranešame, kad 2017 metais naujovių kaip niekad gausu, o mes su malonumu aptarsime jas visas.

Pilka sofa

Pamatyti visus naujus modernių minkštų baldų modelius Jus galite apsilankę puslapyje.

a) Bene pastebimiausia, ryškiausia šių metų minkštų baldų naujiena – gamintojų kataloguose atsirado sofos, kurių porankiai arba sėdimos dalys siūlėmis suskirstytos į vertikalias arba horizontalias juostas. Toks naujas dizainas be abejo priduoda nepakartojamo ištaigingumo sofoms ir kampiniams minkštasuoliams.

b) Kai kurios sofų sėdimos dalys ir pufai tokiu pačiu principu yra prasiūti kvadrato formos langeliais. Irgi labai išskirtinis sprendimas.

c) Viename, tame pačiame komplekte yra madinga derinti du skirtingus medžiagiškumus, pavyzdžiui odą ir tekstilę. Jauku, praktiška, įdomu.

d) Kai kalbame apie modulines ar kitaip vadinamas kampines sofas, tarp sofos ir šezlongo dalies įterpiami pufai arba nedideli staleliai. Tokiu būdu nesvarbu ar sėdėsite ant sofos dalies, ar ant šezlongo – Jums reikiami daiktai visada bus po ranka.

e) Madingiausios spalvos? Kakavos ir tamsiai ruda natūraliai odai, o smėlio ir balta gobelenams.

f) Sofų dekoracijos. Jeigu sofa aptraukta audiniu, ji dekoruojama odinėmis mažomis pagalvėlėmis. Sofai aptrauktai natūralia oda ypatingai tinka ir jaukumo priduoda tekstilės pagalvės.

g) Išpopuliarėjo nedideli prie sofų porankių arba nugarų pastatomi staleliai, kurie atlieka akcentinių baldų vaidmenį. Ant jų galima susidėti skaitomus žurnalus, knygas ir panašiai. Tokių staliukų stalviršiai dažniausiai stikliniai, vėlgi kakavos arba smėlio spalvos.

h) Ypatingai aktualūs – dizaineriški, įdomios išvaizdos krėslai. Krėslas – baldas Nr.1 padedantis atssikleisti sofos dizaino grožiui.

i) Vietoje vieno iš sofos porankių dažnai galima patamyti tiesiog odinį padėklą/lentyną. Labai funkcionalus sprendimas.

Sofa prie lango

y) Foteliai aptraukti retro arba disko stiliaus gobelenu. Taip, visiškai teisingai supratote. Šiuo metu vienoje svetainėje, viename minkštų baldų komplekte puikiai gali derėti natūrali oda, gobelenas ir dar vienas, bet kitokio rašto ir tekstūros audinys. Žaisminga ir ko gero tokių minkštų baldų nepamatysite iki šiol nei vienuose namuose.

j) O bene novatoriškiausia 2017 metų naujiena: sofos su pernešamomis, reguliuojamomis nugaromis. Tokių sofų nugarinės dalys nėra pritvirtintos kaip įprasta prie sofos pagrindo. Jas tiesiog galima rankomis persistatyti į būtent Jums reikiamą sofos vietą ir taip lengvai padidinti arba priešingai, sumažinti sofos sėdimos dalies gylį. Tai ypatingai pravarti naujovė. Juk kiekvienas esame skirtingo ūgio, dėl šios priežasties netgi ta pati sofa skirtingiems žmonėms gali atrodyti labai patogi arba atvirkščiai, nelabai ergonomiška. Pernešamos, reguliuojamos naujų sofų nugarinės dalys išsprendžia tokio tipo problemas. Dabar Jūs patys galite pasirinkti minkštų baldų sėdimų pagalvių gylį ir atitinkamai komfortą.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Poilsiui ir miegui

    Sofų yra įvairiausių formų ir spalvų, kiekvienas atranda savo skoniui gražiausią ir praktiškiausią. Ant sofų galima ir miegoti, ir žiūrėti televizorių su draugais. Renkantis sofą nebūtina vadovautis paskutinės mados tendencijomis, jei jos jums ne prie širdies. Rinkitės tai, kas džiugina širdį, nes toks baldas paprastai tarnauja ne vienerius metus.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>