Parkavimas Vilniaus oro uoste – keli praktiški patarimai, kurie Jums pravers

Parkav

Kelionė yra smagus rūpestis, tačiau rasti vietą automobiliui oro uoste, ir dar už gerą kainą, gali būti rimtas iššūkis. Kad parkavimas Vilniaus oro uoste būtų paprastesnis, ekspertai dalinasi keliais praktiniais patarimais.

Problema, kuriai skiriama per mažai dėmesio

Dauguma atostogų prasideda ir baigiasi toje pačioje vietoje – oro uosto automobilių stovėjimo aikštelėje. Ir nors sklandus procesas gali padėti jūsų kelionei gerai pradėti ir laimingai baigtis, bet kokios problemos, su kuriomis susidursite, gali sukelti stresą – vargu ar atostogų prasmė.

Nors tai ir nėra jūsų prioritetų sąraše, sprendimas, kurią automobilių stovėjimo aikštelę pasirinkti, gali turėti didelės įtakos jūsų atostogoms.

Jei planuojate naudotis oro uosto automobilių stovėjimo aikštele pirmą kartą arba jau kurį laiką ja nesinaudojote, tai gali būti bauginanti patirtis, tiek Vilniaus, tiek kituose viso pasaulio oro uostuose.

Keli praktiniai patarimai, kurie padės kiekvienam

Toliau pateikiami keli patarimai, kaip sutaupyti pinigų automobilių stovėjimo aikštelėje oro uoste, kad Parkavimas Vilniaus oro uoste praeitų be streso ir galėtumėte išvengti rūpesčių:

  • Į oro uostą atvykite anksti

Ar žinojote, kad kai kurie oro uostai gali uždirbti daugiau pinigų iš automobilių stovėjimo aikštelės ir apsipirkimo nei iš skrydžių? Ir jie turi daugybę būdų, kaip priversti poilsiautojus mokėti daugiau už automobilio palikimą vietoje. Automobilių stovėjimo aikštelės oro uoste kainos svyruoja ir gali skirtis priklausomai nuo produktų ir mėnesių, tačiau paprastai geriausias patarimas – kuo anksčiau užsisakysite, tuo geriau.

Jei paliksite tai paskutinei minutei, tai gali kainuoti nemažus turtus, bet jei užsisakysite iš karto, kai tik baigsite atostogas, galite net perpus sumažinti išlaidas. Taip pat galite gauti gerą pasiūlymą per išpardavimus sausio mėnesį arba juodąjį penktadienį, tačiau kai automobilių stovėjimo aikštelės užsipildo, jos pradeda didinti kainas – tai jums yra pasiūla ir paklausa.

  • Rinkitės išmintingai

Yra daug skirtingų oro uosto parkavimo kategorijų, todėl pasirinkite sau tinkamą. Parkavimas Vilniaus oro uoste galimas pačioje oro uosto teritorijoje. Čia paprastai yra kelios minutės pėsčiomis iki terminalo. Tai greita, paprasta ir patogu, tinka daug bagažo turintiems keleiviams, šeimoms, laiko stokojantiems ar verslo reikalais keliaujantiems keliautojams.

Pasitikti ir pasisveikinti automobilių stovėjimo aikštelėje jus prie terminalo pasitinka darbuotojas, kuris nurodo, kur pastatyti automobilį arba net paima jūsų raktus ir pastato jūsų automobilį už jus. Tai geriausia automobilių stovėjimo aikštelė nervingiems vairuotojams, kurie nori visiško patogumo ir neturi jaudintis ieškant vietos ar pagaunant autobusą.

  • Pasvarstykite apie galimybę sutaupyti

Jeigu norite sutaupyti, galite rinktis aikštelę ne oro uosto teritorijoje ir važiuoti specialiu arba viešojo transporto autobusu tiesiai į savo terminalą. Nors tai prideda šiek tiek laiko jūsų kelionei, autobusai važiuoja reguliariai ir, kadangi jų pridėtinės išlaidos yra nedidelės, jų pranašumas yra maža kaina. Ši parinktis tinkama sandorių medžiotojams.

Kad ir ką pasirinktumėte, nepamirškite planuoti. Tokiu atveju parkavimas Vilniaus oro uoste bus greitas ir paprastas.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>