Patarimai paprastesnei kapų priežiūrai

Kiekvienas iš mūsų galime daryti dalykus, kurie parodytų, kad artimi ir mylimi žmonės, kurie jau išėjo į kitą pasaulį – liko mūsų širdyse. Tai yra ne tik galvojimas apie juos, tačiau taip pat ir kapų tvarkymas, kurį dažnai palieka daugelis savo sferos profesionalėjimas, kurie viską atlieka už juos. Tai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai reikia sutaupyti kuo daugiau laiko ir tuo pačiu norisi būti ramiu, kad kapavietė atrodys puikiai.

Visgi, nusprendus, kad kapų tvarkymas gal būti atliekamas ir Jūsų paties – siūlome pasinaudoti keliais mūsų patarimais, kurie padės šį darbą atlikti greičiau ir paprasčiau.

Kapų tvarkymasPirmiausia pradėsime nuo to, kad reikalinga kapavietės danga, kuri gali padėti išvengti nuolatinio ravėjimo ir tuo pačiu gėlių laistymo. Šiuo metu dangų pasiūla ne tik labai plati, tačiau taip pat ir tikrai puikiai atrodo. Svarbiausia rinktis tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Nuo granito dangos, kuri pilnai padengia paviršių, iki skaldos, kurio reikalauja šiek tiek priežiūros, tačiau dažniausiai pigiau kainuoja, tad tai ir paskatina ją rinktis.

Taip pat vietoje gėlių, jeigu Jums tokios atrodo reikalingos, siūlome rinktis dirbtines, kurios metų eigoje atrodo puikiai ir visai nereikalauja priežiūros. Na, žinoma, šiek tiek teks skirti laiko jų valymui, galiausiai, reguliariai reikia jas keisti, kai paviršius tampa nebegražus, tačiau bet kuriuo atveju dėmesio reikia kur kas mažiau nei tokiu atveju, kai pasirenkamos gyvos gėlės.

Taip pat reikia nepamiršti atsakingai rinktis ir paminklus. Šiuo metu dažniausiai pasirenkami tokie, kurie kalti iš akmens. Jie ne tik ilgai tarnauja bei puikiai atrodo, tačiau taip pat ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Tiesa, bandydami sutaupyti aki kurie perka medinius, tačiau dažniausiai praktikoje rezultatas yra nuviliantis. Kodėl? Medinių tarnavimo laiko tarpas yra kur kas trumpesnis, galiausiai, juos vis reikia perdažyti, impregnuoti, kadangi medis pradeda pūti ir neskoningai atrodo.

Net jeigu ir turite laiko – geriausia darbus yra palikti tiems, kurie juos išmano geriausiai. Tokiu atveju artimo žmogaus poilsio vieta visada atrodys puikiai.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>