Skandinaviškos vonios idėja

Svajojantiems apie skandinavišką vonią, tenka galvoti, kaip atrodytų vonios baldai, kaip turėtų spalvose atsispindėti skandinaviskas interjeras. Jis nėra tik balta spalva ir vienas joje stovintis baldas. Tam, kad skandinaviško stiliaus vonios kambarys būtų tikrai gražus, galima rinktis vieną iš kelių strategijų.

Baltas fonas, juodi rėmai

Jeigu visgi nuspręsite vadovautis labiausiai būtent baltos spalvos magija, tuomet visas interjeras ir vonios baldai gali būti dominuojančios baltos drobė. Tačiau ji turės turėti tamsius rėmus. Baltas interjeras ir juodi rėmai. Toks galėtų būti jūsų skandinaviškos vonios moto, kuris tikrai patiktų tiek jums, tiek svečiams, kurie pas jus užsuks. Rėmai gali būti ant veidrodžio, langų ir netgi eiti kaip tam tikri dekoratyviniai spintelių durelių apvadai.

Šviesios medienos atviros lentynos

Baldai voniaiDar vienas pasirinkimas – šviesios ir atviros lentynos, pagamintos iš medžio. Tai gali būti tiesiog lentynos, neturinčios daugiau jokių išorinių detalių, tik pačią vieną lentą. Įtvirtinimo sistemos turėtų būti paslėptos. Jeigu vonioje kabinsite keletą tokių lentynų ir viską ant jų laikysite, savo atvirumu jos primins skandinaviškas idėjas.

Vonia vietoje dušo

Dar vienas akcentas turėtų būti pati vonia. Šiltuose kraštuose žmonės dažnai orientuojasi į dušą, nes jis leidžia greitai atsigaivinti per karščius. Tuomet ir interjeras būna akmeninis, kad būtų kuo šalčiau kojoms. O šaltuose kraštuose, Skandinavijoje, reikalingas apšilimas. Taigi, atsiranda ir šiltos žaliavos, medienos, detalių, ir plėtojamos pirčių, kubilų bei didelės vonios idėjos. Vonios kambaryje būtinai turi būti vonia. Tai vonios baldai, kurie yra patys svarbiausi. Vonia gali būti integruota į plyteles, gali stovėti ant kojelių, galit turėti neįprastą formą. Čia jau vieta jūsų fantazijoms.

Žalias augalas

Koks gi skandinaviskas interjeras be žalio augalo šviesiame fone? Šiais metais ir taip vonios kambarys tampa vis labiau panašus į funkcionalų ir jaukų kambarį, na o graži žalia gėlė yra tai, kas dažnai tampa skandinavišku akcentu. Taigi, jums tereikia pagalvoti, kur jį statyti ir turėti bent vieną žalią palmę, fikusą ar citrinmedį.

Žemi šviestuvai

Nors iš tiesų nėra būtina laikyti žemus šviestuvus, tačiau jūsų vonia bus stilingesnė, jeigu turėsite ne į lubas įmontuotas lempeles, o keletą žemų šviestuvų. Jie bus stilingi akcentai ir tiek. Galbūt dėl to galima būtų sakyti, kad jie irgi bus neskandinaviško interjero dalis, kadangi pastarąjį mes visuomet asocijuojame su stilingais dalykais.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>