5 geriausios visų laikų futbolo komandos: kas pateko į šį sąrašą?

Futbolas žaidžiamas šimtmečius, o diskusijos, kurios komandos yra geriausios, tęsiasi tiek pat ilgai. Šiame sąraše apžvelgiamos penkios geriausios visų laikų komandos – nuo komandų, laimėjusių daugybę čempionatų, iki tų, kurios sumušė rekordus ir pakeitė žaidimą. Kiekviena iš šių komandų – nuo dešimtojo dešimtmečio pabaigos ir dvidešimtojo amžiaus pradžios "Manchester United" iki septintojo dešimtmečio Brazilijos rinktinės – padarė didelę įtaką futbolo žaidimui. Kiekviena komanda turi savo istoriją ir kiekviena paliko neišdildomą pėdsaką žaidime. Taigi, nieko nelaukdami apžvelkime penkias geriausias visų laikų futbolo komandas. Penalty.lt – futbolas ir rinkos naujovės.

FutbolasFutbolas yra populiariausia sporto šaka pasaulyje, o profesionalus futbolas žaidžiamas beveik visose planetos šalyse. Futbolas žaidžiamas šimtmečius, o diskusijos apie tai, kurios komandos yra geriausios, tęsiasi tiek pat ilgai. Šiame sąraše apžvelgiamos penkios geriausios visų laikų komandos – nuo tų, kurios laimėjo daugybę čempionatų, iki tų, kurios sumušė rekordus ir pakeitė žaidimą. Kiekviena iš šių komandų – nuo "Manchester United" dešimtojo dešimtmečio pabaigoje ir 2000-ųjų pradžioje iki Brazilijos septintajame dešimtmetyje – padarė didžiulę įtaką futbolo žaidimui. Kiekviena komanda turi savo istoriją ir kiekviena paliko neišdildomą pėdsaką žaidime. Taigi trumpai apžvelkime penkias geriausias visų laikų futbolo komandas.

"Manchester United" (1998-2001 m.)

Mančesterio "United" yra tikriausiai garsiausia komanda pasaulyje ir ilgą laiką buvo futbolo pasaulio viršūnėje. Sėkmingiausia komandos era buvo dešimtajame ir devintajame dešimtmetyje, kai ji iškovojo daugybę svarbiausių trofėjų. 1999 m. jie iškovojo "treble", t. y. kai futbolo komanda tais pačiais metais laimi nacionalinės lygos titulą, šalies taurės turnyrą ir aukščiausio lygio tarptautines klubų varžybas. "United" treble komanda buvo neįtikėtinai sėkminga ir laikoma viena geriausių visų laikų komandų.

Madrido "Real" (1953-1960 m.)

Ispanijos Madrido "Real" laimėjo daugiau Europos taurių nei bet kuri kita komanda, o klubas jau kelis dešimtmečius yra vienas sėkmingiausių pasaulyje. Sėkmingiausia komandos era buvo šeštojo dešimtmečio pradžioje, kai ji dominavo žaidime ir iškovojo tris Europos taurės titulus iš eilės. Komandai vadovavo Alfredo Di Stéfano, kuris iki šiol laikomas vienu geriausių futbolininkų istorijoje. Madrido klubas taip pat buvo viena pirmųjų tikrai pasaulinių futbolo komandų ir padėjo išpopuliarinti šią sporto šaką už Europos ribų.

Brazilija (1958-1970 m.)

Brazilijos rinktinė yra viena sėkmingiausių futbolo istorijoje ir šiandien ji tebėra viena populiariausių komandų pasaulyje. Brazilijos rinktinė penkis kartus laimėjo Pasaulio futbolo čempionatą – daugiau nei bet kuri kita nacionalinė komanda. Sėkmingiausias Brazilijos rinktinės laikotarpis buvo 1960-ieji, kai ji laimėjo du pasaulio čempionatus ir dalyvavo dar dviejuose. Komanda taip pat garsėja naujovišku žaidimo stiliumi ir savo žvaigždėmis, įskaitant Pelé ir Garrinchą.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>