Kapai – vieta poilsiui bei meditacijai

KapaiJeigu norite, kad mylimas žmogus, kuris išėjo į kitą pasaulį, visada lieka Jūsų mintyse – siūlome jam sukurti vietą, kuri bus tuo pačiu ne tik jo, tačiau ir Jūsų poilsio bei ramybės vieta. Žinoma, tokiu atveju kapų tvarkymas gali reikalauti laiko, tačiau gera žinoti, kad žmogui, kuris buvo svarbi mūsų gyvenimo dalis – skirta kuo daugiau dėmesio.

Juolab, šiuo metu kapų tvarkymo darbai gali būti paliekami specialistams, kurie puikiai išmano darbus, turi ne tik priemones, tačiau ir žinias, tad geriausia tartis su jais dėl smulkmenų, kurios padės Jums sukurti jaukumu ir ramybe kvepiančią aplinką.

Kadangi šiuo metu yra labai daug patrauklių galimybių sukurti tokią kapavietę, kokia labiausiai patiktų žmogui, kuris yra kitame gyvenime, siūlome ir derinti smulkmenas, kad rezultatas būtų geras. Žinoma, taip pat reikia nepamiršti ir savo paties poreikių, kadangi labai dažnai bandymai padaryti geriau kitam atsisuka atgal prieš Jus.

Paprasčiausiai daromi dideli gėlynai, kurie galbūt ir kvepia gyvybe, tačiau reikalauja labai daug laiko priežiūrai. Pasikartosime, kad galima darbus palikti tiems, kurie juos išmano geriausiai. Tačiau net ir tokiu atveju siūlome rinktis kažką paprastesnio, minimalesnio, kadangi tai galiausiai leis džiaugtis ne tik jaukia aplinka, tačiau ir tokia, kurioje gera.

Geras pasirinkimas yra kapo dengimas plokšte. Galima dengti ir akmenukais, kurie sukurs skoningą aplinką ir tuo pačiu leis išvengti priežiūros. Žinoma, gėlynai arba bent jau krūmeliai yra geras pasirinkimas, tačiau siūlome jums rinktis tokius, kurie yra kuo mažiau lepūs. Ypač skoningai atrodo tie, kurie visžaliai visus metus, tad galima džiaugtis aplinka, kurioje gera būti, kad ir koks tuo metu yra oras.

Geriausia ne tik priežiūros darbus palikti tiems, kurie juos išmano geriausiai, tačiau taip pat ir kapavietėse formavimo darbelius, kurie reikalauja žinių. Juk dažniausiai tvarkoma bei komponuojama tik kartą per metus, galbūt porą, tad palikti darbus patiems geriausiems, kurie viską išmano profesionaliai tikrai verta ir paprasčiausiai apsimoka finansine bei laiko prasme.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>