Kodėl medinės durys – pačios geriausios

Jeigu namuose norite įstatyti naujas duris, jūsų pasirinkimas neabejotinai turėtų būti medines durys. Su jomis galėsite patirti, ką reiškia tikrai puikūs namai. Kodėl naminės?

Šilta

Mediena yra ta statybinė medžiaga, kuri tiesiog ranka pasiekiama, čia prie mūsų akių užauga ir nugyvena savo dienas, ir kartu ji yra viena geriausių statyboms ir įvairiems gaminiams. Su mediena mes galime turėti labai daug. Visų pirma, kvepianti ir puiki mediena yra minkštas bei lengvas audinys, turintis savyje daug oro tarpelių. Tereikia tarp dviejų medienos lakštų ar lentų įdėti dar ir šiltinamosios medžiagos, ir mes tuojau pat turėsime puikiausiai apšiltintą dalyką. Kas tai bebūtų: durys, siena ar šuns būda. Taigi, su mediena visada bus šilta ir gera.

Ekologiška

Medines durysKartu tai ekologiškas, gamtai draugiškas produktas. Kaip kvepia namai, užpildyti medienos kvapais. Ką tik padaryti mediniai gaminiai, ar tai būtų durys, ar langai, ar naujai išpjautos lentynos, primena mums, kad mes patys esame iš gamtos, tad ir mūsų aplinka namuose gali būti iš gamtos. Tai geriau negu plastikinės nenatūralios durys.

Gražu

Ir galiausiai – šiuolaikiniai medinių durų gamintojai gali pasiūlyti itin gražių durų variantų. Todėl mes galime matyti tiesiog kaip grožis skleidžiasi čia pat priešais mus. Tai yra puiku, nes tas, kas gražu, tas privalo būti ir visiems prieinama, pasiekiama. O duris juk mes naudojame kas dieną. Nėra dienos be durų. Kiekvieną mielą dieną mes jas varstome, mes per jas praeiname, išeiname, į jas pasibeldžiame, kai norime pamatyti mums artimą žmogų. Taigi, mediena ir medinės durys gali nuostabiai papuošti jūsų namus ir leisti juose gyventi taip, kaip jūs to labiausiai norite, kartu tai ir ilgaamžis sprendimas.

Sena aura

Net jeigu jūsų namuose bus įstatytos visiškai naujos medinės durys, jūs negalėsite paneigti to, kad jos pirmiausia yra pačios seniausios durys, kokios gali būti. Juk net žiūrint seniausias fotografijas ar seniausių laikų interjerą bei eksterjerą įamžinančius paveikslus, puikiai matome, kad nėra kitų tokių populiarių durų už medines. Keičiantis stiliams jos buvos madingos nuo paprastų netašytų, iki garsiausių ir puošniai patobulintų barokinių, gotikinių durų. Gražiausios medinės durys, žinoma, būdavo rūmuose, pilyse, menėse. Tačiau taip pat jos gali ir galėjo atsirasti ir kitose vietose. Taigi, medinės durys jūsų namuose turi seną ir gražią istoriją.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>