Kodėl verta turėti išmanų telefoną?

Kai skilo mano naujausias iPhone 6 telefono dėklas, supratau, kad tai neatbaidys nuo minties ir toliau turėti išmanųjį telefoną. Atsargai gavau seną Nokia, tačiau buvo aišku, kad vien tik taip tikrai neapsieisiu. Teks galiausiai ir ieškoti pakaitalo, kad pirksiu nupirksiu iPhone 7. Taip yra dėl to, kad išmanusis telefonas iPhone yra tikrai nepakeičiamas dalykas.

Seno telefono privalumai

Senienų mylėtojai tikrai ras ne vieną privalumą, kodėl senas telefonas yra nuostabus dalykas. Gal jis geras dėl to, kad jam yra kažkokia nostalgija. Kita vertus, ir mygtukų lietimas bei spaudinėjimas yra visai linksmas dalykas. Tai turbūt ir yra pagrindinės priežastys, kodėl senas telefonas yra malonus dalykas. Kita vertus, smagu kartais net ir to išmanumo nebuvimas – tarsi išvis nebūtum priklausomas nuo technologijų. Tačiau yra ir minusų. Ir jie atsiranda iškart, vos tik pabūni be technologijų.

Išmaniojo iPhone privalumai

IPhoneTaigi, kokie tie išmaniojo iPhone telefono privalumai? Jų taip lengvai nesuskaičiuosi. Geriausiai jie atsiskleidžia, kai šalia neturi kompiuterio. Juk iš tiesų, viskas, ką gali rasti ir gauti iš kompiuterio, taip pat patogiai gali atsirasti ir telefone. Vadinasi, tu tarsi turi nedidelį, mini kompiuterį, kuriuo naudojiesi, kuris tau patinka, kuris tau padeda įvairiose situacijose. Štai keletas programėlių, funkcijų, kurios būtinai verčia turėti išmanųjį telefoną:

  • Žemėlapiai. Tai labai praktiškas ir patogus dalykas keliaujant. Jau vis rečiau ir Vilniuje pamatysite turistus iš užsienio su išskleistu didžiuliu Vilniaus žemėlapiu. Dažniausiai to nematome, nes vietoje to galima pastebėti, kad yra tiesiog telefonas visada naudojamas. Iš tiesų, jame ir navigacija, ir sužymėtos svarbios vietos, ir tikslus vedlys į norimą vietą. Tai labai patogus dalykas.

  • Muzika. Jeigu anksčiau vaikščiodavote su Mp3 grotuvu, tai dabar toks dalykas išvis beveik neegzistuoja, ir jis jau yra tarsi niekam nereikalingas. Juk kam reikia grotuvo dar papildomai nešiotis ir, neduok dieve, pamesti, jeigu viską gali tiesiog turėti telefone? Tai reiškia, jeigu gali tiesiog su savimi turėti telefoną ir su juo ir klausytis muzikos.

  • Foto kamera. Tai taip pat neatsiejamas dalykas nuo šių laikų gyvenimo. Kai vaizdai taip dominuoja skaitmeninėje erdvėje, tikrai sunku įsivaizduoti gyvenimą visiškai be jokios foto kameros ir be galėjimo ką nors nufotografuoti bei sukurti dar vieną skaitmeninį vaizdą.

Tad išmanusis telefonas yra tikrai nepamainomas daiktas.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>