Kodėl vieni turi sveikus dantis o kiti ne?

Kas lemia dantų struktūrą?

Atlikus mokslinius tyrimus matoma, kad vis daugiau žmonių susiduria su tam tikromis burnos higienos normų nesilaikymo taisyklėmis. Pastebima tai, kad vis daugiau žmonių turi kreivus dantis, jie daug dažniau genda. Kodėl žmonės nustoja prižiūrėti savo dantis ir kas lemia tai? Labai dažnai žmonės per skubėjimą pamiršta, savo dantis prižiūrėti taisyklingai, neatlieka visų burnos higienos normų, ko pasekoje jiems tenka lankytis odontologo kabine dažniau jie galbūt norėtų. Tyrimas parodė ir tai, kad kuo daugiau jaunų žmonių turi blogą sąkandį ir siekia savo dantis ištiesinti. Kas daroma tokiu atveju. Tokiu atveju griebiamasi odontologo specialisto, kuris siūlo nešioti breketus, ar plokšteles atsižvelgiant kokia paciento dantų iškrypimo forma. Tačiau, kodėl dantys iš vis tampa kreivi? Vieni specialistai sako, kad tai yra fiziologija, kuri tiesiog jau yra nulempta, kiti sako kad tai įtakoja tam tikri kūdykistės dalykai, tokie kaip čiulptukas, kuris jų manymu neleidžia dantims dygti taisyklingai.

Vis daugiau žmonių skundžiasi negražiais dantimis

Vis daugiau specialistų pastebi tai, kad žmonės atkeliauja pas juos ne vien dėl kreivų, sugedusių dantų, bet ir taip pat dėl spalvą praradusių dantų. Kodėl ne visų žmonių dantys nepriekaištingos baltos spalvos. Kai kurie žmonės gali pasigirti natūraliais tiesiais ir baltais dantimis, o kiti ne. Dantų baltumą lemia žmonių kaulų spalva, pas kai kuriuos asmenis nuo pat mažens dantys būna šviesūs, o kai kurių tamsūs. Taip pat dantų spalva gali priklausyti ir nuo to ar jie rūko, geria kava ar kokį vyną vartoja. Tai yra tik keli išvardinti faktoriai, kurie lemia baltų spalvą. Labai dažnai pacientai atkeliauja pas odontologą siekdami turėti baltą šypseną. Todėl jiems yra atliekamas dantų balinimas. Kiekvienas klausia, o kur jį geriau atlikti. Važiuoti į didesnius miestus ar daryti savo mieste? Rinktis specialistą pas kurį lankeisi visą gyvenimą ar vis dėl to tą, kuris tikrai žino ką daro. Visada rekomenduoja lankytis pas tą, specialistą, kuris būtent užsiima dantų balinimu. Pavyzdžiui dantų balinimas Šiauliuose yra populiarus todėl, kad jį atlieka dauguma šiame mieste esančių specialistų, todėl nereikia keliauti iš vieno specialisto kabineto į kitą, o viską galima atlikti vienoje vietoje.

Taigi tyrimas parodo, kad vis daugiau žmonių stengiasi išlaikyti savo šypseną nepriekaištingą, tam kad vėliau nereikėtų į ją investuoti dar daugiau pinigų.

Dantų balinimui užsiregistruokite pas odontologą DC Lieporiai

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>