Koks maistas ir skanėstai tinka jūsų šuniui ar katei?

Daugelis kačių ir šunų savininkų prisipažįsta, kad augintiniai yra labai išrankūs maistui. Dėl šios priežasties tenka ieškoti tinkamiausio maisto įvairiose vietose, pavyzdžiui, https://www.vetparduotuve.lt/skanestai-sunims parduodamas įvairus maistas tiek šunims, tiek ir katėms. Galima rinktis pagal augintinio dydį, amžių, kokybę ir kainą. Taip pat kartais šeimininkai nori sužinoti, kurie skanestai katems ar šunims tiktų jų augintiniui. Visi šie klausimai negali būti atsakomi vienareikšmiškai, nes reikia individualiai įvertinti augintinio fizinę būklę, sveikatą ir kitus duomenis.

Veterinarinės prekėsDažniausiai maistas katėms ir šunims perkamas sausas arba konservuotas. Toks pašaras skirstomas į kategorijas, priklausomai nuo klasės. Pats paprasčiausias ir pigiausias – ekonominės klasės maistas. Jis dažniausiai matomas maisto prekių parduotuvėse. Pavyzdžiui, dažniausiai veterinarijos klinikose ar gyvūnų prekių parduotuvėse prekiaujama aukštesnės klasės pašarais, kurie vadinami Premium klasės pašarais. Pačios aukščiausios klasės – super Premium. Kuo jie visi skiriasi? Jie skiriasi kaina. Aukštesnės ir aukščiausios klasės maistas bus brangesnis. Taip yra dėl to, kad norint pagaminti geresnės kokybės produktą, naudojami kokybiškesni ir tuo pačiu brangesni produktai. Taigi, ir kaina jų atitinkamai išauga. Kuo geresnė kokybė skiriasi nuo ekonominės? Didžiausias skirtumas –sudėtis. Aukštos kokybės maiste nėra arba beveik nėra konservantų, dirbtinių priedų, dažiklių ir pan. Taip pat renkantis aukštos kokybės maistą rasite daugiau mėsos, o ne grūdų, kaip, kad yra ekonominės klasės pašaruose. Sprendžiant klausimą, ką rinktis, reikia atsižvelgti į augintinio amžių, fizinę būklę, aktyvumo lygį, veislę, sveikatos problemas ir pan. Geriausia, kad tinkamą maistą padeda pasirinkti veterinaras ar pardavėjas, kuris nusimano šioje srityje.

Ne tik maisto pasirinkimo klausimai aktualūs augintinių šeimininkams. Dažnai norima palepinti ir nupirkti kažką skanaus. Tokiais atvejais praverčia skanestai katems ir šunims. Jie gali būti patys įvairiausi. Rasime skirtingų spalvų, dydžių, sudėčių, kainų, pakuočių, skonių ir pan. Pasiūla dabar labai didelė, o tai apsunkina pirkėjų pasirinkimą. Norint nesuklysti, reikia rinktis pagal kokybę. Atminkite, kad tiek maistas, tiek ir papildomai duodami skanėstai, turi būti kokybiški ir teikti naudos. Verta rinktis natūralius skanėstus, kurių gausu specializuotoje parduotuvėje.

Pripažįstama, kad augintinio sveikata priklauso ne tik nuo genų, bet ir didžiąja dalimi, nuo maisto. Rinktis tik kokybišką maistą bei skanėstus – būtina. Tuomet bus užtikrinta visavertė šuns ar katės mityba. Pasirinkus tokį maistą bus užtikrinama, kad augintinis gaus visas reikiamas medžiagas, o jo savijauta bus puiki.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>