Krovinių pervežimas pandemijos metu

Jei kada nors susimąstėte, kaip įvairios prekės iš užsienio taip greitai pasiekia jūsų namus ar parduotuves šalia jų, reikėtų žinoti, jog už tai atsakingas greitas ir gerai sustyguotas krovinių pervežimas. Vilkikai skriejantys po visą Europą užtikrina, jog prekės judėtų nesustodamos ir pasiektų reikiamą vietą laiku. Tačiau kas įtakoja greitą krovinių pristatymą? Ypač kai gyvename laikais, kuomet visą pasaulį varžo ribojimai dėl pandemijos.

Tik prasidėjus pandemijai ir Europai pradėjus užsidarinėti, buvo baiminamasi, jog strigs prekių judėjimas ir dėl to patirsime ženklų ekonomikos smukimą. Tačiau kaip parodė praktika, sutrikimai truko labai neilgai – užsidariusios šalys (o tokios yra beveik visos) greitai prisitaikė prie situacijos ir sukūrė sistemas, pagal kurias vilkikai nestovi prie sienų ilgiau, nei stovėdavo seniau. Viskas automatizuota ir veikia sklandžiai.

KroviniaiTiesa, krovinių pervežimas priklauso ne tik nuo to, kaip sklandžiai juda didžiuliai vilkikai tarp šalių arba kaip plaukia laivai, skrenda krovininiai lėktuvai. Labai svarbu ir tai, kaip prekės juda šalies viduje, kaip jos pasiekia gyventojus iš paskirstymo punktų. Kai siuntų kiekis yra toks išaugęs, natūralu, jog ir pristatymo laikas šiek tiek prailgėjęs – trūksta ir įrangos, ir darbo rankų. Nors ir šioje vietoje galima tik pagirti visus siuntų pristatinėtojus, kurie puikiai mobilizavosi ir surado reikiamus resursus paspartinti apsukas. Prie to prisidėjo ir naujų paslaugų atsiradimas. Jei iki karantino „Barbora“ ir kitos maisto produktų pristatymo į namus paslaugos buvo retas pasirinkimas lietuvių šeimose, tai dabar tai yra naujas standartas, leidžiantis išvengti nebūtino išėjimo iš namų ir kontaktų su kitais žmonėmis.

Taip pat susikūrė ir naujos paslaugos, tokios kaip www.sosvan.com. Tokių servisų pagalba jūs, kaip vartotojas, gaunate galimybę išsirinkti patį patraukliausią pasiūlymą siuntos ar krovinio pervežimui. Kaip visa tai veikia? Paprasčiausiai apsilankote jų internetiniame puslapyje ir užpildote duomenis, kuri būtini darbo kainos įvertinimui. Turite nurodyti krovinio tipą, jo išmatavimus, svorį, pageidaujamą pristatymo datą ir koordinates iš kur į kur turi būti pervežtas jūsų krovinys. Pati platforma vienija daugelį vežėjų, kurie gali matyti jūsų užklausą ir pateikti pasiūlymą. Tokiu būdu vietoj sudėtingo ieškojimo skirtingose vietose, galite tiesiog pateikti užklausą vienoje vietoje ir gauti daugybę pasiūlymų. Iš jų galite išsirinkti patraukliausią – geriausią kainą arba priimtiniausias paslaugos sąlygas. Taip sutaupote ne tik pinigų, tačiau ir laiko, kurias skirtumėte paieškoms.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>