Kvapai romantiškoms moterims. Kokie jie turi būti?

Platus kvepalų pasirinkimas ne tik reikalauja daugiau laiko juos lyginant ir renkantis geriausius, tačiau taip pat ir suteikia galimybę kiekvienam rasti tokį aromatą, kuris labiausiai patinka. Praktika tokia, kad kvepalai moterims yra kur kas įvairesni nei vyrams, kuo pasiūla yra platesnė – tuo kiekviena gali rasti sau labiausiai tinkamą variantą.

Gėlės – svajoklėms

KvepalaiLabai mėgstami kvepalai moterims yra gėlių aromato. Šiuo metu pačių gėlių aromato pasiūla yra labai įvairi. Nuo tradicinių variantų iki kiek retesnių, kurie dažniausiai daugiau kainuoja. Visgi, nebūtinai tik labai įmantrios gėlės gali būti paverčiamos kvapais. Pastebima, kad lietuvės labai mielai renkasi tokius aromatus, kurie kvepia paprasčiausiomis ramunėlėmis. Žinoma, kvapai yra išbaigti, puoselėjami, derinami. Tad pats ramunių kvapas nebus labai paprastas ir konkretus, nebus tik ramunių. Tačiau tai – jau viena iš galimybių, viena iš pasirinkimo gairių.

Saldūs kvapai – ne kiekvienai dienai

Dar vienas geras pasirinkimas yra saldūs kvapai, kadangi jie yra moterų mėgstamiausi. Bent jau taip teigia daugelis. Tiesa, tokie moteriški kvepalai nelabai tinka kiekviena dienai, kadangi gali būti per daug aitrūs. Dažniausiai labai saldūs kvapai yra pasirenkami vakarui, kai jau nebijoma ne tik saldumo tačiau taip pat ir raudonų lūpų.

Žinoma, patys saldūs kvapai taip pat gali būti labai įvairūs. nuo ypač saldžių iki mažiau, tad kiekviena moteris gali pasirinkti jai labiausiai tinkamus. Tik tokiu naudojant svarbiausia, kad jie nebūtų labai aitrūs, kad neerzintų aplinkinių.

Kvapų pasirinkimo gairės

Kvepalai moterims yra labai įvairūs, tad renkantis įvertinkite kuo daugiau smulkmenų ir rinkitės tokius, kurie Jums padeda nuostabiai kvepėti. Svarbiausia, kad renkantis kvepalus rastumėte tai, kas Jums labiausiai patinka. Tad jeigu esate romantiška moteris, kuri nori kvepėti saldžiai, kadangi tai dažniausiai siejama su moteriškumu – tuomet geriausias pasirinkimas yra moteriškai linijai kurti kvapai. O jie yra labai įvairūs, tad kiekvienas gali rasti sau tinkamą variantą. Nuo tradicinių iki įmantrių, nuo paprastų iki skanių.

Nuostabus aromatas – dovana sau, kadangi jis padeda net ir kurti stilių. O kuris variantas labiausiai patinka Jums.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>