Kaip pasirinkti tinkamą kvepalų aromatą?

KvepalaiKvepalai gali turėti labai daug įtakos žmogaus nuotaikai, pasitikėjimui, energijai ir nusiteikimui. Nors tikrai ne visi taip pagalvotų, tačiau aromatai gali sužadinti jausmus ar pagerinti nuotaiką, kai ji prasta. Kaip ir skanus maistas, gražūs drabužiai, taip ir aromatai suteikia malonius pojūčius, kurie atsispindi pačiame žmoguje. Stilingai apsirengęs žmogus savimi labiau pasitiki, o jei dar ir kvapas džiugina, tuomet galima pasidžiaugti nuostabiu stiliaus akcentu. Šiais laikais galima atrasti itin gausų kvepalų pasirinkimą, todėl juos lengvai atras tiek vyrai, tiek moterys. Dažniausia problema, su kuria galima susidurti, tai malonaus kvapo pasirinkimas. Kartais iš tiek daug puikių aromatų sunku išsirinkti savo kvapą, tačiau šį procesą galima palengvinti, jei žinoma visa reikiama informacija apie galimybes, kvepalų tipus ir natas.

Kvepalai vyrams labai dažnai būna praturtinti medienos, ambros, vanilės kvapais, tačiau rinkoje galima rasti daug daugiau įvairių aromatų nei tik šie. Su moterimis dažnai siejami gėlių ir vaisių aromatai, tačiau pasidomėjus tikrai nesunku atrasti jausmingų, aštrių bei rytietiškų kvapų. Žinoma, bene lengviausias variantas išsirinkti kvepalus yra apsilankymas tokioje parduotuvėje, kurioje juos galėsite užuosti, išbandyti, tačiau jei tokios galimybės nėra, rekomenduojama atidžiai skaityti kvepalų aprašymus internete ir juos įsigyti net neišėjus iš namų. Svarbiausia pagalvoti kokio intensyvumo kvapo norisi, kuo kokybiškesni kvepalai, tuo jie bus brangesni, ilgiau kvepės ir bus koncentruoti. Jei itin agresyvus kvapas nepatinka ir siekiamas gaivumo pojūtis, geriau rinktis kvapųjį vandenį. Puikių produktų rasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Galima pagalvoti, kodėl aromatai vyrams ir kvepalai moterims skiriasi ir kodėl visiems netinka vienas kvapas. Greičiausiai universalų variantą būtų sunku atrasti, juk kiekvienas turi savo skonį, kuris gali nesutapti. Be abejonės, kvepalai taip pat gali iššaukti prisiminimus, patirtis, todėl prie kai kurių kvapų žmonės būna prisirišę emociškai, todėl kiekvienam gali norėtis visiškai kitokio aromato. Būtent todėl visuomet siūloma gerai paieškoti sau tinkančio kvapo. Kai kurie žmonės atradę jiems labai patinkantį kvapą, prie jo pripranta ir naudoja visą gyvenimą. Na, o kai kuriems labai patinka nuolat kvepalus keisti. Svarbiausia derinti kvapus su pojūčiais, stiliumi ir norais.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>