Kas svarbu renkantis miegamojo baldus?

Miegamojo lovosMiegamasis kambarys – ypatingas, juk čia praleidžiame didžiąją dalį savo gyvenimo, o geras poilsis itin svarbus mūsų sveikatai, todėl išsirinkti tinkamus baldus yra labai svarbu. Svarbiausi baldai yra šie – miegamojo lovos ir spintos. Visi kiti baldai, kaip lentynos, staleliai, spintelės ir kt. jau laikomi ne pirmo būtinumo baldais.

Kaip jau supratote, vieni baldai yra tiesiog būtini, o kiti ne. Kokių prireiks jums – priklauso tik nuo jūsų. Kai kuriems, užtenka, kad miegamajame stovėtų lova ir spinta, o kai kuriems reikia dar ir lentynų, staliuko, fotelio, komodos ir pan. Priklausomai nuo poreikių ir norimo sukurti stiliaus, rasite didelį pasirinkimą įvairių baldų. Ne mažiau svarbus klausimas susijęs su tuo, kokios medžiagos tinkamiausios? Šiuo metu baldų gamyba siūlo platų įvairių medžiagų ir kainų asortimentą. Galima rasti tiek pigius, tiek ir brangius baldus, kurių gamybai naudojamos įvairios medžiagos ir technologijos. Norint prabangių baldų, reikia rinktis tokius baldus, kurie gaminami iš medžio masyvo. Taip pat galimas pasirinkimas, kai baldai gaminami naudojant tiek medžio masyvą, tiek ir faneruotos plokštės medžiagas. Norint pigesnių baldų reikia dairytis tokių, kurie pagaminti iš medžio dulkių ir medžio drožlių plokščių. Kokias medžiagas rinktis priklauso nuo daugelio dalykų. Pirmiausia reikia galvoti, kiek pinigų galite skirti miegamojo baldams. Numatę, koks bus biudžetas, galite pradėti paieškas. Vieni pirkėjai vertina natūralumą, kitiems visai nesvarbu ar baldas iš natūralios medienos, ar iš plokštės. Tiesa, reikia paminėti, kad baldų medžiagas reikėtų derinti ir prie jau esamo, ar kuriamo kambario interjero.

Pakalbėkime apie pagrindinius baldus be kurių neapsieina miegamasis kambarys. Pagrindinis baldas – miegamojo lovos. Čia jau reikia didžiausią dėmesį skirti patogumui. Negailėkite pinigų nei pačiai lovai, nei tuo labiau čiužiniui. Komfortas – pirmoje vietoje. Taip pat labai svarbi yra ir miegamojo spinta, kuri turi būti pakankamai talpi. Talpumo sąvoka priklauso nuo to, kiek žmonių drabužių ir kokį jų kiekį reikės sutalpinti. Jei lovai galima paišlaidauti, tai spintai galite pataupyti. Žinoma, jei finansinės galimybės neriboja – pirkite aukščiausios kokybės baldus.

Tam, kad miegamasis kambarys būtų jaukus, reikia sukurti gražų ir vientisą interjero stilių. Gerai pagalvokite, kokio kambario tikitės? Kokie baldai leis patogiai ir gerai ilsėtis? Kokias spalvas norite matyti užmigdami ir prabusdami? Visos, net ir smulkiausios detalės turi būti gerai apgalvotos. Tik tuomet turėsite savo svajonių miegamojo kambarį.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>