Mitai apie medinius ir plastikinius langus

Langai ir tai kaip juos apipavidaliname gali sudaryti kertinį namų išvaizdos skirtumą. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamus langus, kurie ir tinkamai atliktų savo funkciją, būtų praktiški, ir žinoma, gerai atrodytų. Pirmiausia reikia pasirinkti tai, iš ko bus pagaminti jūsų langai. Tinklapiuose kaip https://www.vivalangai.lt galite pamatyti pačių įvairiausių pasiūlymų langams, tačiau patys populiariausi pasirinkimai Lietuvoje yra du – tai medis ir plastikas. Kiekviena iš šių medžiagų turi savo privalumų ir trūkumų, todėl juos išsiaiškinti svarbu dar prieš perkant langus.

Skubame jums pristatyti pačius svarbiausius faktus ir vyraujančius mitus apie plastikinius ir medinius langus, kad jūs savo ruožtu galėtumėte priimti teisingiausią sprendimą.

Langas į laukąPlačiai vyrauja mitas, jog mediniai langai greitai supus, o plastikiniai tarnaus daug metų ir nepraras savo spalvos. Iš tiesų viskas nėra taip paprasta, realybė gali būti visiškai kitokia. Nors neprižiūrimi ar nekokybiškai padaryti mediniai langai iš tiesų gali supūti gana greitai, tačiau geri mediniai langai gaunantys tinkamą priežiūrą, tarnaus apie 60 metų. Tuo tarpu standartinis plastikinis langas dažniausiai išgyvena 20-25 metus – po šio laiko juos reikia paprasčiausiai pakeisti arba mažų mažiausiai remontuoti. Jūs tikriausiai ir patys žinote, jog plastikas yra veikiamas saulės spindulių. Jei į langus daug ir dažnai švies saulė, plastikas be abejonės bus paveiktas jau po kelių metų, net nekalbant apie jo spalvą. Didžiausia problema slypi tame, jog priešingai nei mediniai langai, plastikiniai langai nėra remontuojami, tad jums prisireiks juos tiesiog pakeisti. Egzistuoja daugybė pavyzdžių, kaip iš geros medienos pagaminti langai puikiausiai ištveria net šimtą metų, be jokių didesnių problemų. Žinoma, mediniai langai visuomet kainuos brangiau. Patys pigiausi mediniai langai vis tiek bus brangesni, už įprastinius plastikinius langus. Įsigiję pigiausią variantą tikriausiai nebūsite labai patenkintas, o tam, jog gautumėte minėtąją kokybę, teks pakloti nemenką sumelę pinigų. Ar verta tai daryti? Spręsti jums. Medis atrodo prabangiau ir solidžiau, tačiau reikalauja papildomos priežiūros. Kas tam tikrą laiką langų rėmus reikės iš esmės nuvalyti ir iš naujo nulakuoti. Jei neturite tam laiko ir nenorite užsiimti langais, protingesnis variantas tikriausiai būtų tiesiog nusipirkti plastikinius langus, kurie prie viso to dar ir kainuoja pigiau. Be to, plastikiniai langai yra kur kas plačiau prieinami – rinkoje yra daug pardavėjų. Tuo tarpu dėl gerų medinių langų įsigijimo jums gali tekti gerokai paplušėti.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>