Pagal kokius kriterijus rinktis vasarines padangas?

Vasarinės padangos gali būti itin komfortiškos ir saugios, tačiau tik tuo atveju, jeigu pasirinksite tinkamas. Visgi, atsižvelgti reikėtų į daugelį dalykų, todėl padangų rinkimuisi turėtumėte skirti nemažai laiko ir rinktis išrankiai. Atsižvelkite į padangų savybes. Ar jos tylios, ar tinkamos lietui ir taip toliau. Toliau seka tokie dalykai kaip ilgaamžiškumas, ekonomiškumas, komfortabilumas. Žinoma, labai svarbu ir padangų gamintojai bei jų kokybė. Atsižvelgus į šiuos dalykus ir išsirinkus padangas, tenka mąstyti apie tai ar rinktis naujas, ar naudotas. Jeigu padangos kainuoja nemažai, tokiu atveju, galbūt geriau rinktis naudotas, tačiau labiau kokybiškas ir Jūsų automobiliui tinkančias. Visgi, jeigu Jūsų finansinė padėtis leidžia, geriau rinktis naujas padangas.

Padangų pirkimas internetu.

Vasarinės padangosŠiais laikais žmonės labiau renkasi apsipirkimą internetu nei realioje parduotuvėje. Perkame ne tik drabužius, tačiau ir baldus, buitinę techniką, netgi maistą. Tai ne tik sutaupo laiką, tačiau ir dažnai tokiu būdu apsiperkant galima sutaupyti. Perkant padangas žmonės vis dažniau renkasi apsipirkimą internetu. Perkant internetu jie neretai sutaupo, nes kainos būna kiek žemesnės. Tačiau renkantis internetu žmonės neretai būna kiek išrankesni, atidžiau peržiūri padangas, lygina jų kainas, kokybę. Tokiu būdu įsigyjant padangas yra daug patogiau, nes sutaupomas laikas. Tačiau padangų pirkimas salone turi taip pat savo privalumų. Internetu negausite išsamaus specialisto patarimo, sau tinkančias padangas turėsite ieškoti pats. Jeigu perkate jau žinomas ir naudotas padangas, tokiu atveju internetu pirkti patikima, tačiau perkant pirmą kartą galima įsigyti ir netinkančias padangas.

Rinktis naujas ar naudotas padangas?

Perkant padangas yra labai svarbu atsižvelgti į daugelį dalykų. Svarbu yra padangų išmatavimai, kokybė, ar jos tinkamos sezonui ir visa kita. Tačiau pagrindinis dalykas apie ką mąsto žmonės yra kaina. Dažnai perkant padangas reikia susidurti įvairiomis mintimis apie finansinę padėtį. Gali būti, jog padangas keisti tenka labai nelaiku ir finansinė situacija yra nepalanki, galbūt tiesiog nenorite išleisti daug pinigų padangoms, o gal norite brangių padangų, tačiau negalite sau to leisti. Visais tokiais ir panašiais atvejais yra viena išeitis. Galite rinktis naudotas padangas. Tai nebūtinai reiškia, jog žieminės padangos yra jau sunaudotos arba su defektais. Priešingai, tokiu atveju, padangų nereikėtų pirkti. Naudotas padangas galbūt parduoda, nes nusipirko naujas, galbūt įsigijo netinkančias savo automobiliui ir panašiai. Perkant tokias padangas galite sutaupyti, tačiau nepamirškite, jog pirkdami iš žmogaus, o ne serviso, Jūs stipriai rizikuojate. Žmogus neduos Jums jokių garantijų ir jeigu po kurio laiko išsiaiškinsite, jog parduotos padangos nėra kokybiškos, pinigų greičiausiai jau nebeatgausite. Tad prieš priimant sprendimą reikėtų labai gerai apgalvoti.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>