Pasirūpinkite savo burnos higiena išmaniai

Kodėl reikia rūpintis burnos higiena?

IrigatoriusBurnos higiena yra svarbus procesas užtikrinantis ne vienos svarbios žmogaus organizmo funkcijos palaikymo procesą. Pradėti ja rūpintis svarbu jau nuo gimimo. Mamai pagimdžius kūdikį, svarbu tinkamai prižiūrėti naujagimio dantenas, kiek vėliau, išdygus pirmajam dantukui pasirūpinti jų priežiūra ir sklandžiu augimo procesu. Tai labai svarbu kiekvieno sveiko žmogaus burnos higienai užtikrinti. Atkreipkite dėmesį į tai, kokią dantų pastą ir kokį šepetėlį tikslinga pasirinkti tokio amžiaus vaiko dantukų priežiūrai. Kalbant apie pastą, ji turi būti kaip galima natūralesnės sudėties, be pavojingų cheminių elementų, malonaus skonio arba iš viso be skonio. Tuo tarpu šepetėlis – minkštas, natūralaus pluošto. Rūpinantis vaiko burnos higiena parodome puikų pavyzdį tolimesnei priežiūrai užtikrinti. Be kita ko, verta atkreipti dėmesį, kad labai svarbu, jog vaikas matytu ir jūsų burnos priežiūros procesą ir galėtų mokytis deramo elgesio. Tinkama ir nuosekli burnos priežiūra lemia žmogaus sveikatą. Gi burnos ertmė mums yra labai svarbi ne vienai gyvybinei funkcijai palaikyti. Per ją mes įkvepiame ir iškvepiame oro, o svarbiausia maitinamės – sukramtome maistą, geriame. Be to neįsivaizduojamas organizmo gyvybinių funkcijų palaikymo procesas. Dėka dantų mes galime mėgautis įvairių struktūrų maistu. Be kita ko, tinkama\s rūpestis burnos higiena užtikrina gražią ir svarbiausia sveiką šypsena. Neabejoju, kad kiekvienam malonu matyti nuostabia šypsena su aplinkiniai besidalijančius žmones. Šypsena yra vienas pirmųjų elementų, kuriuos pamato žmogus su kuriuo susipažystame. Tad ji gali padėti arba pakenkti jūsų įvaizdžio formavimuisi. Grįžtant prie to, kodėl yra svarbus rūpintis burnos higieena, galima paminėti tai, kad šį šį veiksmą palaikančių priemonių asortimentas yra labai labai platus. Kaip jau prieš tai minėjome, viskas prasideda nuo šepetėlio ir dantų pastos pasirinkimo. Kiek vėliau būtina įvesti ir tokias priemones kaip tarpdančių siūlas ir šepetėlis, o taip pat ir vieno danties šepetėlį ir kitas. Esama ir specialių priemonių, kurios paprastai yra reikalingos tiems, kurių dantys yra patyrusios deformacinių procesų. Tarkime, jūsų dantys išdygo netvarkingai ir tinkamam jų atstatymui yra reikalingos metalinės atstatymo procesą vykdančios konstrukcijos. Tokiu atveju į jūsų burnos higienos priežiūros daiktų racioną turi būti įtrauktas ir irigatorius.

Kam reikalingas irigatorius?

Kaip prieš tai minėjome, jis yra naudojamas daugiau tų asmenų, kurie yra patyrę dantų, dantenų ar žandikaulių deformacijas. Irigatorius yra prietaisas, kuris veikia oro ir vandens principu. Jo dėka iš sunkiai prieinamų vietų yra išvalomi susikaupę nešvarumai.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>