5 priežastys, kodėl turėtumėte plaukti laivu upe?

Pasaulyje yra daug vietų, kuriose galima plaukioti laivais, tačiau tik nedaugelyje jų galima rasti tokį ypatingą derinį, kai galima tyrinėti natūralią aplinką ir tuo pačiu metu turėti saugius, patikimus ir prieinamus vandens kelius, kuriais galima plaukioti. Nereikia labai ieškoti, kad rastumėte upių. Jų yra beveik visur pasaulyje ir dažnai jos yra vienos gražiausių kraštovaizdžio ypatybių. Tad kas būtų, jei pasakytume, kad yra tokia plaukiojimo laivu ir užsiėmimų upėmis rūšis, kuri yra saugi pradedantiesiems ir įdomi patyrusiems įspūdžių ieškotojams? Na, taip ir yra! Šiame tinklaraščio įraše papasakosime viską, ką reikia žinoti apie plaukimą laivu upe. UAB Jovila – plaukimas laivu.

Kas yra plaukimas plaustais?

JovilaPlaukimas laivais upėmis – tai vandens sportas, kai plaukiama upe laivu. Tai puikus užsiėmimas draugams ar šeimoms, norinčioms tyrinėti natūralią aplinką ir šiek tiek pasportuoti. Gerai atliktas plaukimas laivu upe yra saugus, jaudinantis ir puikus būdas pažinti kraštovaizdį iš vandens. Tačiau svarbu pasirinkti gerą įmonę ir įsitikinti, kad jos įranga saugi, o gidai apmokyti ir patyrę. Prieš išplaukdami į upę, dalyviai bus aprūpinti hidrokostiumais, šalmais ir gelbėjimosi liemenėmis, kad būtų saugūs. Prie šalmų paprastai būna pritvirtintas priekinis žibintas, kad galėtumėte matyti, kai nusileidžia saulė. Plačiau: https://www.laivo-nuoma.lt/lt/keliones/aplink-rusnes-sala puslapyje.

Kodėl turėtumėte plaukti laivu upe?

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių turėtumėte plaukti laivu upe, pvz:

  • Tai nebrangi veikla lauke. Lyginant su kitomis lauko pramogomis, pavyzdžiui, žygiais pėsčiomis ar slidinėjimu, plaukimas laivu upe dažnai yra viena prieinamiausių lauko pramogų. Plaukiojimas laivais upe taip pat yra puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems nedidelį biudžetą, nes dažnai yra pigesnis nei kita vandens veikla, pavyzdžiui, plaukiojimas banglente ar baidarėmis.
  • Ja galite mėgautis būdami bet kokio amžiaus. Turėdami tinkamą įrangą ir kvalifikuotą instruktorių, plaukimu upe galite mėgautis bet kokio amžiaus. Nesvarbu, ar esate senjoras, ar mažas vaikas, yra tam tikrų taisyklių, kurių turite laikytis, kad būtumėte saugūs.

Plaukiojimo valtimis tipai

Plaukimas laivais – tai plaukimas upe dideliu laivu. Plaukti upe galima stovint arba sėdint. Jums bus suteikta gelbėjimosi liemenė, kad jaustumėtės saugiai ir patogiai.

Plaukimas baidarėmis yra plaukimo būdas, kai sėdima valtyje, kuri paprastai yra mažesnė už plaustą. Baidarės paprastai gaminamos iš sintetinių medžiagų ir gali būti labai aptakios bei greitos.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>