Arkinis Klasika šiltnamis ir kita UAB Meistrokodas produkcija

UAB Meistro kodo gaminami ir parduodami Klasika šiltnamiai jau ne kartą mūsų aptarti. Dėl savo aukštos kokybės, ypatingai didelio ilgaamžiškumo, patvarumo, temoreguliacinių ir šviesos pralaidumo savybių, tokie šiltnamiai ypač dažnai pasirenkami tiek mėgėjų sodininkų, tiek profesionalų ar net juridinių asmenų. UAB Meistro kodas šia produkcija užsiima ne vienerius metus. Dar daugiau – turi nemažai aukščiausių įvertinimų, todėl pasirinkę šį gamintoją tikrai neapsiriksite.

Gamintojo UAB Meistro kodas siūlomas Klasika Arkinis – daug daugiau nei šiltnamis

Lietuvoje pagamintas šiltnamis Klasika Arkinis turi originalų ženklinimą, bylojantį apie aukščiausią kokybės standartą ir yra vienas populiariausių. Pasiskaityti issamiau apie produkta galite internetinėje svetainėje, tačiau esminius privalumus aptarsime čia.

Kaip ir kiti Klasikos ženklinimą turintys įmonės gaminiai, šis šiltnamis komplektacijoje turi cinkuotą plieno pamatą. Taip pat į komplektą pridedama papildoma standumo briauna bei guminė sandarinimo tarpinė. Visos komplekto dalys yra numeruojamos ir sužymimos, todėl, net ir prieš įsigydami prekę, galite įsitikinti, ar komplekte netrūksta jokių detalių. Šiltnamip sumontavimas itin paprastas, todėl nusprendę įsigyti produktą, be abejonės sutaupysite, nes nereikės papildomų išlaidų. Taip pat išlošite ir laiko, kurį netrukus galėsite panaudoti būtent savo sodininkystės ir daržininkystės sumanymams. Produktą galite išsirinkti pagal skirtingą karkaso svorį. Gamybai naudojamas europiečių gamybos polikarbonatas, kuris be abejonės kokybe lenkia kitų šiltnamių gamintojų paprastai naudojamą rusišką arba kinietišką medžiagą. Be to, jeigu kyla abejonių dėl tokio produkto kokybės ar patvarumo, prisiminkite, kad šis gaminamas Lietuvoje, todėl tiksliausius atsakymus apie produkciją, patarimus ir įžvalgas galėsite gauti ne tik iš tiekėjų, bet ir iš pačių gamintojų lūpų.

Arkiniai stogeliaiŠiandien kaip niekad didelis dėmesys yra skiriamas ekologiškai produkcijai. Specialistai patvirtina, kad Klasika Arkinis – bene ekologiškiausias šiltnamis. Medžiagos yra nerūdijančios, ilgaamžės, todėl neteršiančios aplinkos. Ką jauu kalbėti apie puikias savybes, padedančias užtikrinti ir sukurti geriausias klimatines, temperatūros, drėgmės ir šviesos sąlygas, būtinas auginant ekologišką produkciją. Puikus privalumas yra ir tai, kad pirkėjas gali būti užtikrintas, kad jam niekados neprireiks išrinkinėti šiltnamio šaltuoju metų laikotarpiu ir vėl sukti galvos apie jo surinkimą, prasidėjus daržininkystės sezonui. Konstrukcijos ypač atsparios temperatūros pokyčiams, krituliams ir vėjui, todėl net lietuvišką žiemą bet kuris UAB Meistro kodas šiltnamis atlaikys be didesnio vargo. Visiems Klasika ženklu pažymėtiems šiltnamiams garantuojamas nemokamas pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą.

Arkinis šiltnamis pirmą kartą suprojektuotas prieš beveik penkerius metus ir jo populiarunas vis auga, kadangi montuojamas polikarbonato sluoksnis garantuoja nepriekaištingą tvirtumą. Jeigu šiltnamis padeda pasiekti nepriekaištingų rezultatų (o tai neabejotinai įvykstą), jį galima pailginti į abi puses net dviem metrais. Šiltnamį sudaro tik trys sudedamosios dalys, todėl jis itin lengvai sumontuojamas. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, specialistai gali pasiūlyti jums spintelių įrengimą, įvairias pakabinimo konstrukcijas, takelių perskyras.

Betta Super – kitas UAB Meistro kodas meistrų šiltnamis

Norime pristatyti kitą, ekologišką ir patvarų produktą, kokybe nenusileidžiantį Klasika Arkinis šiltnamiui. Betta super yra ypač tvirtą karkasą, pagamintą iš aliuminio profilių, turintis šiltnamis. Gaminį galima įsigyti žalios arba sidabro spalvos. Kanalinis polikarbonatas yra pagrindinė medžiaga, su kuria dirba UAB Meistro kodas specialistai, būtent iš jos yra gaminamas ir Betta Super šiltnamis. Ši medžiaga visomis svybėmis lenkia paprastą stiklą, kadangi iš dviejų sienelių sudaryta sistema užtikrina neįtikėtiną tvirtumą irnepriekaištingą izoliaciją. Tokiame šiltnamyje sodinant augalus, galima prailginti visą auginimo sezoną, neatsižvelgiant į lauko oro sąlygas. Polikarbonato medžiaga yra lengvai perdirbama, todėl šiandien, kai ekologiškumas skatinamas visose gyvenimo srityse, tai labai svarbu. Šiltnamio kaina priklauso nuo išmatavimų, stoglangių skaičiaus ir statinio ploto (išsamiau apie produktą ir jo kainos sudarymo specifiką paskaityti galite internetinėje įmonės svetainėje). Jeigu nesate tikras, koks – Betta Super ar Klasika Arkinis šiltnamis jums tinkamas labiau ir apskritai nežinote, nuo ko pradėti savo daržininko ar sodininko karjero, nedvejodami kreipkitės į įmonės UAB Meistro kodas specialistus. Akivaizdu, kad visi įmonės siūlomi produktai yra vienodai kokybiški, tačiau atitinkamą pasirinkti vertėtų, atsižvelgiant į jūsų auginamų augalų pobūdį, vietą, kur planuojate statyti šiltnamį (turint omenyje rytinę, vakarinę, pietinę ar šiaurinę pusę ir plūstantš šviesos srautą), jūsų finansines galimybes, orientaciją į ilgaamžiškumą, ekologiškumo svarbą jūsų gyvenime arba tiesiog jūsų gyvenimo būdą.

Betta Super

Dairotės naujų durų? Užsukite pas UAB Meistro kodas meistrus!

Pristatomoje bendrovėje įsigytas Klasika ar kitas šiltnamis – neabejotinai pateisins jūsų lūkesčius, tačiau, jei jūsų namams, sodo nameliui ar pirtelei prireikė durų, taip pat nepraeikite pro UAB Meistro kodas būstinę. Čia siūlomas platus šarvuotų, priešgaisrinių, medžio masyvo, laminuotų bei faneruotų durų pasirinkimas. Be abejonės – tvirčiausios ir patvariausios yra šarvo durys. Jos paprastai naudojamos kaip lauko, laiptinių, biuro ar kitokių vidinių erdvių durys. Tokios durys bene geriausiai apsaugo ne tik nuo vagysčių, bet ir turi nepriekaištingą garso bei dulkių izoliaciją. Priešgaisrinės durys paprastai įstatomos butuose, viešbučiuose, sandėliuose ar padidintos rizikos patalpose. Įmonė prekiaja itališka produkcija, turinčia ypač gerą vardą. Medžio masyvo durys pagrinde daromos iš uosio, pušies bei ąžuolo. Medienos pobūdis lemia ir kainą. Paprastai tokios durys naudojamos vidinėms kambarių durims. Laminuotos durys taip pat dažniausiai montuojamos vidinėse erdvėse, yra lengvai sumontuojamos, estetiškos išvaizdos ir plataus spalvų spektro. Beveik identiškomis savybėmis pasižymi ir faneruotos durys.

Tai tik nedidelis UAB Meistro kodas meistrų produkcijos pristatymas. Internetinėje įmonės svetainėje galima rasti platų katalogą ir išsamius prekių bei paslaugų aprašymus.

Durys iš medžio masyvo

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>