Nestandartiniai baldai – pagaminti tikrų meistrų

Būtent baldai namams suteikia tikrąjį veidą. Vieni baldai skirti patogumui, kiti – grožiui, tačiau labai kai baldo grožis ir patogumas – suderinami. Būtent apie tokius baldus šiandien pakalbėsim.

Komodos patogumas paslėptas pavadinime

Baldai jūsų namamsBendrovė Baldai-e.lt – kokybiškais ir ypač išskirtinio dizaino baldais prekiaujanti bendrovė. Įmonės siūlomi svetainės, miegamojo, virtuvės baldai sukurti taip, kad paverstų jūsų namus jaukiais ir skoningais. Modernūs, klasikiniai, vintažiniai ir kitokių stilių baldai be abejonės patenkins net pačių išrankiausių lūkesčius. Produkciją įmonė tiekia ne tik individualiems asmenims, bet ir įmonėms, ofisams, biurams, gydymo ir mokymosi įstaigoms, grožio salonams. Jau daugiau nei septynerius metus bendrovė prekiauja ir internetu, todėl būtent internetinėje svetainėje rasite išsamų ir spalvingą katalogą. Čia pristatomi minkštieji, odiniai ir kietieji – mediniai baldai. Ypač prašmatnios čia – spintelės, vitrinos ir komodos. Ar žinojote, kad žodyje „komoda“ slypi reiktšmė „patogus“? Tai puikiai paaiškina šio baldo paskirtį – plačiuose stalčiuose telpa kojinės, apatiniai, smulkūs, lengvi drabužiai, kurie paprastai išsimėtytų ir yra nepatogūs tvarkingai „sandėliuoti“ – komodų stalčiuose suranda savo vietą. Manoma, kad komoda yra kilusi iš senovinių skrynių, be kurių nebuvo įsivaizduojamas nė vienas prašmatnesnis miegamasis. Komodose būdavo laikomos drobės, audiniai, asmeniniai daiktai. Kai komodas pradėjo statyti darbo kambariuose, ten atgulė raštai, dokumentai, laiškai. Komodų išorė visada būdavo kruožšpščiai dailinama, medis išraižomas, sukuriami neapsakomo grožio elementai. Turtingieji įtaisydavo paauksuotas ar pasidabruotas rankenėles, medį puošdavo metalinėmis detalėmis. Šiandien komoda gali būti tiek labai puošni, tiek minimalistinė , tačiau kompaktiškumas ir patogumas išlieka vienintelėmis per amžius nesikeičiančiomis savybėmis. Bendrovėa Baldai-e.lt parduodamų komodų yra tikra įvairovė – nuo klasikinių, raižytų iki minimalistinių, lygaus paviršiaus, vienos spalvos. Yra ir dekupažu dengtų komodų, vien tik su stalčiais arba ir su durelėmis, pagamintų naudojant įvairių rūšių ir apdirbimo medieną. Kadangi dabar ypač populiarėja minimalistinis skandinaviškas stilius, kuriam būdingas juodos ir baltos spalvų derinimas, šviesus interjeras su ryškiomis detalėmis, išraiškingos abstrakcijos ir plati erdvė, čia galite įsigyti šviesių, kiek sendintą įspūdį turinčių komodų. Turint išskirtinių pageidavimų ir juos pareiškus įmonės specialistams, galima tikėtis individualių užsakymų pargabenimo iš partnerių užsienio šalyse. Visų bendrovės baldų gamyboje pasitelkiama tik kokybiška ir patvari mediena-alksnis, ąžuolas, riešutmedis, tręšnė.

Nestandartiniu baldu gamyba – „ant bangos?“

MB „Gusto baldai“ savininkai nejučiomis įsisuko į tikrą aukso rinką. Šiais laikais, kada žmogaus individualumas, noras išsiskirti trykšta pro kraštus, nestandartiniai, vienetiniai baldai yra dažno būsto puošmena. Bendrovė daugiau nei penkiolika metų kuria nepriekaištingą produkciją, su malonumu pabrėžianti kūrybos proceso svarbą. Įmontuojami skirtinguose aukštuose, ypatingų medžiagų, išskirtinių apšvietimo sprendimų virtuvės, svetainės, prašmatnūs vonios ir vaikų kambario baldai. Baldams suteikiama solidi garantija, prekėms siūlomos patrauklios akcijos. Šiandien, kai gerų baldininkų gausu, o ir gaminama produkcija itin kokybiška, labai svarbu ieškoti išskirtinumo nišų. Bendrija, su savo gaminiais, paremtais daugiausiai klientų fantazijomis, tikrai turi kuo didžiuotus. Jie ne tik gamina, bet ir montuoja bei projektuoja, dirba ne tik su kokybiška mediena, bet savo darbuose nevengia įtraukti kokybiško stiklo pėdsakų, akmens elementų. Įmonėje dirbantys profesionalai yra pasiruošę patarti, drauge įvertinti jūsų pageidavimus, aptarti erdvę, kurioje galimai stovės pagamintos komodos, spintos ar bet kokie kiti baldai, įvertins jūsų šviesos, šilumos, erdvinio kambario išplanavimo poreikį ir ar jūsų norimas modelis pateisins lūkesčius, ir tik tada pradės gamybą. O rezultatas jūsų nenuvils. Šiandien trumpai apžvelgta šaunių gamintojų ir pardavėjų Baldai-e.lt ir MB „Gusto baldai“ komandos padės suteikti jūsų būstui gražiausią veidą.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Karolina

    Dabar nestandartiniai baldai labai mėgiami vien dėl savo nestandartinių sprendimų, kurie lemia didesnį funkcionalumą. Labai dažnai nestandartiniai baldai yra užsakomi į biurus. Biurai dabar dažniausiai yra atitverti stiklo pertvaromis( http://www.stikludas.lt/paslaugos/stiklo-pertvaros ), kurios sukuria specifines erdves. Vien dėl to nestandartiniai baldai yra populiarūs ne tik namuose, bet ir biuruose.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>