Diskiniai skutikai: tinka ir naudoti ar tik nauji?

Naudojant aukštųjų technologijų žemės ūkio mašinas ir įrangą, sumažėja žmonių atliekamo darbo kiekis. Ūkio padargai ar žemės ūkio technikos darbai buvo atlikti pagal grafiką, sumažinant laiką, sugaištą perteklinei ūkininkavimo veiklai.

Diskiniai skutikai – tikrai ne išimtis. Tai yra labai reikšminga žemės ūkio mašina, plačiai naudojama dirvai paruošti prieš sėją. Tai nesenstanti ūkio įranga, skirta įvairiems tikslams ūkininkaujant: nuo žemės išlyginimo sunkia žeme iki negyvos žolės išnaikinimo ir tinkamos sėklos guolio paruošimo optimaliam augalų augimui. Tai paprastas naudoti padargas, kuris lengvai prikabinamas prie bet kurio traktoriaus, skirtas dirvai apdoroti.

Diskiniai skutikai gali sukti, laužyti ir maišyti visų tipų dirvas. Pirmiausia šis įrenginys naudojamas akmeningoms vietoms apdoroti ir naujiems laukams paruošt. Šis pagalbininkas net labai netinkamas, uolėtas ir įsišaknijusias vietas paverčia dirbama žeme. Be to, jis gali atlaikyti sausą, nešvarų žemę.

Piktžolių naikintojas

Be to, piktžolėms naikinti taip pat galite naudoti diskinius skutikus ar akėčias. Jis susmulkina piktžoles aštriais peiliais iš anglinio plieno arba boro diskų. Tai padeda ūkininkams išvalyti visus nepageidaujamus pasėlius, piktžoles ar pasėlių likučius. Be to, jis padeda sumaišyti dirvą, taip palengvindamas greitą sėklų augimą.

Originali žemės dirbimo praktika

Diskiniai skutikai padeda tiksliai ir preciziškai yra labai produktyvūs siekiant paruošti tinkamą žemės pagrindą sėjai ir užtikrinti puikų derlių.

Akėjimas ir dirvos purenimas yra vienas geriausių ir seniausių dirvos dirbimo būdų, užtikrinančių tinkamą dirvos paruošimą. Dirvos įdirbimas diskiniais skutikais padeda kontroliuoti piktžoles, perdirbti augalų maistines medžiagas ir sukurti minkštą bei idealią struktūrą sėkloms įterpti į žemę.

Po dirvos arimo

Arimas purena ir apverčia dirvožemį, sudaro kalvagūbrius ir vagas, kita vertus, diskas suardo dirvoje esančius grumstus ar plutas. Apdirbimas diskiniais skutikais yra seklesnis, palyginti su arimu, ir siekiant geriausių rezultatų, abu metodai turėtų būti naudojami kartu. Jis pagerina dirvožemio granuliavimą ir padeda integruoti pasėlių likučius į dirvą.

Gyvybiškai svarbus vaidmuo

Galima sakyti, kad diskai vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį ruošiant dirbamą žemę ir didinant pasėlių derlių. Diskavimas padeda be jokių sunkumų suskaidyti dirvoje esantį gumulą. Taigi jis puikiai apdailina dirvą, todėl jis yra idealus sėklų guolis sėjai. Taigi sutaupysite laiko ir pinigų dirbdami su žeme, taupydami kurą ir sumažinsite darbo jėgos poreikį.

Tandeminiai diskiniai skutikai yra pagaminti iš keturių sekcijų. Kiti modeliai gali susidėti iš dviejų segmentų. Diskinių ašmenų vietą ir dydį galite pasirinkti atsižvelgdami į savo unikalius ūkininkavimo poreikius. Renkantis diskinių skutikų tipą, reikia atsižvelgti į darbo ir dirvožemio tipą.

Dėl šio įrankio universalumo jį gana lengva pritaikyti pagal dirvožemio tipą, siekiant pagerinti dirvos įdirbimo tikslumą ir produktyvumą.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>