Kodėl parkingas Kauno oro uoste geriau nei taksi?

Iš Kauno oro uosto skridę yra daugelis lietuvių, tačiau juos vis dar neramina klausimas, kokį kelionės būdą iki oro uosto pasirinkti. Kol vieni taupo ir gaišta laiką su viešuoju transportu, kiti teigia, kad taksi yra pats patogiausias transportas, o atvykstantys iš kitų miestų kartais vis dar mano, kad parkingas Kauno oro uoste yra labai sudėtingas. Kaip yra iš tikrųjų ir kodėl geriausia yra vykti savo automobiliu, o ne taksi?

Parkingas Kauno oro uoste apsaugo nuo galvos skausmo

Jei iš Kauno oro uosto skristi teko prieš dešimtmetį, dar galite prisiminti ten buvusias parkavimo problemas ir vietų aikštelėse trūkumą. Laimė, dabar tai jau praeitis ir parkingas Kauno oro uoste yra itin patogus. Vietą automobiliui galima rezervuoti ir apmokėti internetu, todėl atvykus neteks sukti galvos dėl to, kur palikti automobilį. O nuo stovėjimo aikštelės išvykimo salę pasieksite vos per kelias minutes.

Kodėl neverta vykti taksi?

Kauno oro uostas yra nedidelis, įsikūręs už miesto, Karmėlavos gyvenvietėje. Tiek išvykstantiems, tiek atvykstantiems keleiviams čia nėra daug veiklos – kaip ir kituose mažesniuose oro uostuose. Dėl to visi nori taupyti laiką. Deja, kelionei pasirinkus taksi visada reikia pasilikti laiko atsargai – vairuotojas gali neatvažiuoti laiku arba laisvo taksi prireikus tiesiog nerasite. Be to, ir kelionė taksi už miesto kainuoja brangiau, o vykstant į oro uostą dažniausiai yra taikomas specialus tarifas, kuris yra, žinoma, dar didesnis nei įprasta.

Jei atvyksite savo automobiliu, galėsite daug laisviau planuoti laiką. O iš anksto rezervuotas parkingas Kauno oro uoste leis išvengti bereikalingo streso ir laiko gaišimo. Tiesiog atvažiuokite į aikštelę, kurioje rezervavote vietą, ir saugiai palikite savo automobilį. Tai puikus sprendimas, kuris užtikrina patogumą. Be to, ir kainos prasme tokia kelionė dažnai yra patrauklesnė, ypač jei skrendate ne vienas, o su visa šeima. Savame automobilyje galima ir lagaminus patogiai susidėti, ir ramiai atvykti į oro uostą.

Kodėl verta rezervuoti vietą parkinge iš anksto?

Nors Kauno oro uostas nėra didelis, jame leidžiasi ir kyla nemažai lėktuvų, todėl kartais stovėjimo vietų paklausa yra didesnė už pasiūlą. Taigi, kai parkingas Kauno oro uoste rezervuojamas iš anksto, galima apsisaugoti nuo nesmagių netikėtumų. Išankstinė rezervacija yra greita ir patogi, o pridėję kelis eurus turėsite galimybę keisti jos sąlygas, jei pasikeistų skrydžio laikas ar asmeniniai planai. Tai labai patogu ir paprasta.

Pamirškite taksi laukimą ir stresą, kad laiku nespėsite atvykti į oro uostą. Saugiai ir patogiai atvykite savo automobiliu ir išvykimo salę pasieksite per keletą minučių. Tai geriausias būdas keliauti iki oro uosto, ypač jei vykstate iš kito miesto arba žiemos metu grįžtate iš šiltų kraštų – tada lūkuriuoti taksi šaltoje atvykimo salėje tikrai nėra smagu.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>