Patogus pasiruošimas žvejybai

EcholotaiIš anksto pasiruošti žvejybai tikrai verta. Dažnai pasilikus rimtesnius darbus paskutinei dienai arba net paskutinėms minutėms einant prieš išvažiavimą gali būti sunku viską suspėti. Ruošiantis rimtesnei žūklei labai svarbu nieko nepamiršti ir iškart apgalvoti ko joje gali prireikti. Viską darant paskutinę minutę greitai gali dingti noras kur nors važiuoti. Nors pati žvejyba tikrai teikia malonumo, deja, to paties negalima pasakyti apie pasiruošimą. Taigi, kad būtų lengviau pasiruošti, reikia darbus pradėti daryti diena ar net keliomis dienomis anksčiau. Nesijaus toks vargas, jei kelias dienas kasdien bus daroma po truputėlį. Dažnai jei norima nuvykti kur nors netoliese su viena meškere pažvejoti prie kranto, nieko per daug ruoštis nereikia, tačiau vykstant ilgesniam laikui ir kur nors toliau nuo namų tikrai reikės daugiau daiktų nei vienos nedidelės kuprinės. Jei vyksite į žvejybą su draugais, tuomet organizuotumas tampa dar svarbesnis.

Pirmiausia sugalvokite vietą, kur žadate vykti, nuo jos priklausys ar reikalingi echolotai, kokias meškeres verta pasiimti, nes žinosite kokių žuvų galima tikėtis rasti. Jei neketinate niekur toliau nuo kranto plaukti, tuomet ir valtis nebus reikalinga. Tačiau jeigu galvojate pabūti gamtoje su meškere kiek ilgiau, tikrai turint pravers ir valtis. Tuomet ir echolotai gali būti reikalingi – taip lengviau pastebėsite kurioje vietoje galima žvejoti laimikius. Jei valties neturite, bet seniai svajojate, verta ją įsigyti, ypač jei mėgstate žvejoti ar šiaip pasiplaukioti laisvalaikiu. Puikių valčių ir jų priedų rasite – https://www.garantboats.eu/.

Kai meškerės išsirinktos, echolotai jau nusipirkti, tuomet verta pagalvoti ir apie jaukus, masalus ir net transportą. Keliaujant žvejoti su bičiuliais, gali vieno automobilio nepakakti, nes dažnai žūklei skirta įranga užima daug vietos, tad aptarkite ar viskas tikrai tilps. Taip pat didelį dėmesį rekomenduojama skirti aprangai, kuri turi būti labai patogi ir visiškai nevaržyti judesių. Taip pat nesirinkite per šiltų rūbų, jei žinote, jog lauke yra pakankamai šilta, tačiau vakarui būtina turėti striukę ar šiltesnį megztinį. Verta su savimi turėti ir maisto, vandens, nes ilgoje žūklėje tikrai išalkstama.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>