Kiek kainuoja dantų balinimas?

Dantu pudraBalti dantys yra svarbūs kiekvienam. Turintys geltonus ar parudavusius dantis neretai kompleksuoja ir nesijaučia jaukiai šypsodamiesi. Balti dantys gali atnešti ne tik pasitikėjimo, bet ir sėkmės profesinėje srityje. Natūraliai išlaikyti baltus dantis yra sunku. Dantys gelsta ne tik dėl ligų, bet ir jų spalvą keičia maisto produktai ir panašiai. Jei dantys pagelsta, tuomet tenka apsilankyti pas odontologą. Dantų balinimo kaina gali siekti nuo 100 eurų iki 200 eurų ir daugiau. Tai priklauso nuo pasirinkto dantų balinimo būdo. Balinimas lazeriu yra brangiausias pasirinkimas. Balinant dantis lazeriu tenka ne tik mokėti didesnę kainą, bet ir kęsti nemažą skausmą. Po dantų balinimo lazeriu žmonės skundžiasi jautriais dantimis. Neretai prireikia vaistų, jog jautrumas ir skausmas sumažėtų. Šiek tiek pigesnis dantų balinimo būdas yra dantų balinimas kapomis. Dantis galima balinti namuose savarankiškai. Tam reikia tik dantų kapų ir švirkštų. Visą tai galima gauti apsilankius pas odontologą. Nors šis dantų balinimas užtrunka ilgiau, jis toks pat veiksmingas ir mažiau skausmingas. Dantų kapos nesukelia tokio didelio jautrumo. Prieš balinant dantis dažniausiai tenka atlikti burnos higieną ir panašias paslaugas, kurios kainuoja. Dantų balinimo bendra kaina išeina nemaža. Todėl dažnai žmonės renkasi šiek tiek paprastesnius ir pigesnius dantų balinimo būdus. Dantų balinimo pudra yra dažnas pasirinkimas. Nors suteiks yra mažas efektas, vis tiek yra matomas, todėl galima išmėginti. Dantų balinimo procedūros yra efektyvios, tačiau brangios ir skausmingos, todėl galima pasirinkti ir kitą variantą.

Ar dantų pasta yra efektyvi?

Dantų balinimas kainuoja daug, todėl žmonėms dažnai tenka ieškoti kitų būdų kaip pasiekti norimą dantų baltumą. Dažnai žmonės dantis balina su soda, citrina ir kitomis ne itin efektyviomis priemonės. Tai yra tik laiko gaišimas ir tokios priemones padaro daugiau žalos nei naudos. Norint efektyviai išbalinti dantis vienintelis pasirinkimas yra dantų balinimas lazeriu arba kapomis. Tačiau svarbu yra ne tik pasiekti norimą baltumą, bet ir jį išlaikyti. Balinamoji dantų pudra negali efektyviai išbalinti dantų, tačiau gali lengvai palaikyti dantų baltumą. Po dantų balinimo reikia tinkamai prižiūrėti dantis, jog netektų po kurio laiko vėl lankytis dėl dantų balinimo. Dantų pudra gali padėti išlaikyti norimą dantų baltumą. Perkant svarbu atkreipti dėmesį ar pasirinkta dantų pudra suteiks norimą efektą. Reikia atkreipti dėmesį į sudėtį. Balinamoji dantų pudra padeda dantims išlikti baltiems ir gražiems.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>