Gelinio lakavimo namuose pradžiamokslis

Gražūs nagai gali žmogui suteikti kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, tad visiškai natūralu, kad daugelis merginų mokis namuose tvarkyti savo nagus. Paprasčiausiai lankymasis salonuose ne tik kainuoja, tačiau taip pat ir reikalauja nemažai laiko, o tai, natūralu, dažniausiai nedžiugina. Tiesa, išmokti namuose tinkamai prižiūrėti savo nagus tikrai gali kiekviena. Pirmiausia reikalingos žinios, o paskui – tinkamos priemonės kaip kad geliniai lakai. Visa tai Jums garantuos gerą rezultatą, tad apie tai ir yra šis straipsnis.

Tinkama nago priežiūra

Net kuriuo atveju pirmiausia reikia nagams skirti kuo daugiau dėmesio. Tik tokiu atveju jie gali atrodyti ir tuo pačiu atrodo puikiai. Juk prastos kokybės nagą, kuris skilinėja ir lūžta dažniausiai lakavimas dar labiau vargina, tad siūlome pirmiausia susitvarkyti su silpnumu ir tuo pačiu su prasta kokybe, o tik paskui tvarkyti juos ir grąžinti lakais bei kitomis priemonėmis.

LakaiŠiuo metu priemonių gausa yra labai plati ir kiekvienas bei kiekviena gali atrasti tai, kas jam labiausiai tinka bei patinka. Reikia daugiau domėtis gamintojais ir tuo pačiu verta skaityti kitų žmonių nuomones komentarus apie konkrečius gaminius. Žinoma, ne visada Jūsų nuomonė gali sutapti ir sutaps su kitomis, tačiau bet kuriuo atveju siūlome domėtis. Juk nesinori visiškai išleisti pinigų tokiai produkcijai, kuri nebus naši ir veiksminga. Juk verta plačiau analizuoti sudėtį ir tuo pačiu poveikį, kuris aktualus Jūsų nagams. Esame tikri, kad tokiu atveju nagai atrodys puikiai.

Tinkamas manikiūras namuose

Žinoma, geliniai nagai pirmiausia pradedami nuo tinkamo manikiūro, kuris reikalingas ne tik formai, tačiau taip pat ir odelių pašalinimui. Tam svarbiausia įsigyti geros kokybės manikiūro priemones, kurios padeda ne tik tinkamai sutvarkyti nagą, tačiau taip pat ir nepažeisti jo. Labai blogai daro tie, kurie labai intensyviai brūžinimą per nagą, kadangi taip pažeidžiamas jo paviršius, kuris galiausiai tampa ne tik kur kas silpnesnis, tačiau taip pat ir sunkiau atsigauna.

Manikiūro priemonės yra labai įvairios. Bet kuriuo atveju visada siūlome rinktis tas kurios yra kuo minkštesnės. Tai dažniausia sumažina neigiamą poveikį. Rinkoje galima atrasti labai daug tokių, kurios yra gaminamos iš ekologiškų priemonių. Pavyzdžiui, labai daug dėmesio sulaukia tokios, kurios yra iš bambuko. Jos ne tik gražiai atrodo tačiau taip pat ir sėkmingai padeda susitvarkyti su seniai prižiūrėtais nagais, kuriems reikia dėmesio šiuo metu

UV ar LED lempa?

Jeigu jau nagai sutvarkyti – laikas daugiau dėmesio skirti įrangai, kuri padės sustingdyti laką. Šiuo metu rinkoje siūlomos UV ir LED lempos. Tie, kurie dažniausiai renkasi naujoves – domisi LED lempomis, kurios atrodo patraukliai ir dažnai žavi savo dizainu. Visgi, estetika neturėtų būti pats svarbiausias niuansas, kuriam reikia skirti dėmesio. Kodėl? Kadangi kiekvienos lempos tikslas yra garantuoti, kad ji tinkamai sustingdytas paviršių.

Nors UV lempos irgi labai puikiai atlieka darbą, tačiau dažniausiai perkamos LED vien dėl laiko taupymo galimybės. Jos padeda kur kas greičiau ir paprasčiau paruošti nagus ir tuo pačiu užtikrinti, kad jie bus tinkamai padengti laku, kuris taip pat bus labai gerai sustingdytas.

Lakų pasiūla – pagal kiekvieno poreikius

Dažniausiai toje pačioje prekybos vietoje Jūsų laukia ne tik labai geros kokybės lempos, tačiau taip pat ir labai platus lakų pasirinkimą. Tai yra tas dalykas, kurio perkama dideliais kiekiais, kadangi daugelis merginų tokia, kad namuose visada norisi turėti kuo daugiau spalvų. Juk labai dažnai nagai lakuojami ne pagal vietą, kurioje leisite laiką, tačiau pagal poreikius, nuotaiką. Kadangi lakuosite namuose – spalvas bei raštus galėsite keisti taip dažnai kaip tik norite. Tam tikra prasme tai atveria galimybes kiekvienai kurti savos stilių per manikiūrą. Nereikia net drabužių bei aksesuarų gausa, kad pavyktų puikiai atrodyti.

Žinoma, verta pastebėti, kad geliniai lakai yra labai įvairūs ir tikrai ne visi tokios geros kokybės kaip kad yra tikimasi. Šiuo metu labai daug galimybių yra aptariamos internete, tad siūlome jomis domėtis ir tuo pačiu kur kas paprasčiau rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Galiausiai – siūlome bandyti kuo daugiau skirtingų variantų. Esame tikri, kad galiausiai atrasite tą, kas Jums labiausiai tinka ir tuo pačiu dera prie stiliaus, galiausiai, kas ilgai tarnauja. Juk skirtingi geliniai lakai padeda pasiekti ir skirtingą kokybę.

Skirkite sau laiko

Kad ir kokio tipo lakavimas Jūsų laukia – svarbiausia kuo daugiau dėmesio skirti procedūrai, kuri niekada iš Jūsų negali pareikalauti skubėjimo. Tai yra laikas, kurį leisite su savimi, galiausiai, tai yra tas dalykas, kuris jums turi kelti kuo daugiau gerų emocijų. Esame tikri, kad tokiu atveju ne tik pavyks nuostabiai atlikti nagų dailę, tačiau taip pat ir pasiilsėti. Daugelis merginų tikina, kad tai tarsi spa, kuris padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir paprasčiausiai atsipalaiduoti. Galiausiai, ilgainiui pamokos tampa labai naudingos, kadangi išmokstama daryti unikalius piešinius ant nagų ir taip sukurti tikrai labai skoningus derinius, kurie, kaip jau minėjome, tampa pačiu svarbiausiu stiliaus akcentu.

Tinkamas gelio nuėmimas

Žinoma, svarbu ne tik tinkamai laku padengti nagus, tačiau taip pat ir pasirūpinti, kad būtų galima nuimti laką tada, kai senas Jums pabodo arba kai nagai nuaugo laką. Tokiu atveju svarbiausia nelupti kaip kad daro daugelis. Taip dažniausiai sugadinamas nagas ir vėliau labai sunku sugrąžinti jam tą gyvybę, kurią jis turėjo iki tol. Taigi, svarbiausia įsigyti gerą frezą bei kitas priemones, kurios gali Jums padėti pašalinti seną laką ir tuo pačiu kur kas paprasčiau dengti naują.

Kai laikas jau yra nuimta – siūlome leisti nagui bent jau kiek pasiilsėti. Esame tikri, kad tokiu atveju net ir dažno bei aktyvaus lakavimo metu pavyks tinkamai išlaikyti nago patrauklumą. Galiausiai, poilsis reikalingas visam Jūsų kūnui nuo kosmetikos, ne tik nagams, tad pertraukos yra labai geras ir labai reikalingas pasirinkimas.

Mokytis niekada nėra per vėlu

Jeigu Jums tai atrodo labai patrauklu, tačiau pergyvenate, kad neturėsite laiko arba gebėjimų- tokiu atveju siūlome įsigyti priemones, kurios dažniausiai anksčiau arba vėliau būna panaudojamos. Tai yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori išmokti ko nors naujo ir tuo pačiu praktiškos. Tikrai galima išgirsti ne vieną gražią istoriją, kaip nuo darbo sau pagaliau buvo pradėti užsiimti veikla, kuri neša malonumą ir tuo pačiu neša pajamas. Svarbiausia yra mylėti tai ką darote ir tokiu atveju viskas bus įmanoma. O galimybės yra pačios, kadangi pačios priemonės nėra brangios, tad ir jomis naudotis bei mėgautis gali kiekvienas ir kiekviena, kuri tik to nori. O ar Jums tai kelia geras emocijas?

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>