Hidromasažinė baseinų įranga ir vandens kaskados

Vandens teikiama nauda nekelia abejonių. Nuo seniausių laikų kalbama apie tai, kad vanduo ne tik atpalaiduoja ir nuramina, bet ir gydo bei stiprina imunitetą. Šiuolaikinė masažinė baseinų įranga ir modernios vandens kaskados gali būti montuojamos įvairių tipų lauko ir vidaus baseinuose, todėl atitiks net ir išrankiausių klientų pageidavimus. Tiesa, kad priimtumėte racionaliausią sprendimą konkrečioje situacijoje, pasitarkite su šios srities profesionalais.

Hidromasažinė įranga

Įranga baseinų įrengimuiHidromasažinė įranga padeda sukurti pageidaujamo intensyvumo ir dažnio masažinį efektą. Čia svarbiausią vaidmenį atlieka vandens ir oro purkštukai. Priklausomai nuo individualių kliento pageidavimų, pirkėjams siūlomi įvairūs masažuojantys purkštukai, hidromasažiniai gultai ir kitos vandens masažo sistemos, montuojamos į visų tipų baseinus. Hidromasažinė baseinų įranga gali būti montuojama tiek viešosios paskirties, tiek privačiuose baseinuose. Standartinę sistemą sudaro pasirinkta masažinė įranga, oro kompresorius, oro difuzorius, prijungimo žarnos, sujungimai, perėjimai, pajungimo laidai. Tiesa, siekiant maksimalios kokybės, verta pasidomėti, ar jūsų pasirinktas baseinų įrangos pardavėjas teikia ir jos montavimo paslaugas. Primename, kad tik tinkamai sumontuota hidromasažinė sistema džiugins ilgalaike eksploatacija ir patikimu naudojimu.

Hidromasažiniai baseinai padeda pamiršti dienos rūpesčius, mėgaujantis ramiu masažu ir vandens malonumais. Šiuolaikiniai baseino purkštukai yra pritaikyti įvairių raumenų grupių masažui. Vandens srovės stiprumas yra laisvai reguliuojamas, todėl konkreti masažo sistema gali būti pritaikyta individualiems poreikiams. Be to, pažangi hidromasažinė baseinų įranga ne tik užtikrina efektyviausius masažo sprendimus, bet ir garantuoja mažą elektros energijos suvartojimą.

Vandens kaskados

Vienas moderniausių vandens masažo sprendimų – stilingos vandens kaskados, kurios ne tik atpalaiduoja įtemptas raumenų zonas, bet ir suteikia baseinui išskirtinio žavesio. Paprastai kaskados sukuria krentančio vandens / krioklio įspūdį. Vanduo gali kristi iš kelių metrų aukščio, tam tikrais atvejais galima sudaryti ir kelias skirtingo stiprumo sroves. Tinkamai nukreiptas krentantis vanduo ne tik masažuoja kūną, bet ir suaktyvina kraujotaką, kvėpavimą, gerina vidaus organų veiklą ir medžiagų apykaitos procesus. Taip pat – malšina įtampą, pečių, kaklo ir nugaros skausmus. Teigiama, kad kaskados gali padėti gydyti sąnarių ligas, nervų sistemos problemas. Tiesa, ši masažo priemonė nerekomenduojamas žmonėms, turintiems problemų su padidėjusiu arteriniu kraujospūdžiu ar sergantiems cukriniu diabetu. Dar vienas vandens kaskadų privalumas – smagus laisvalaikio praleidimo būdas ir originali atrakcija. Tinkamai parinktos kaskados privatų baseiną paverčia nedideliu vandens pramogų parku, kuriame smagu leisti laiką su draugais ir šeimos nariais.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>